SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport inne sporty piłka ręczna Polska - Dania LIVE, transmisja z meczu Polska vs. Dania w internecie i TVP 2, Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej

Polska - Dania LIVE, transmisja z meczu Polska vs. Dania w internecie i TVP 2, Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej

19.01.2012, godz. 11:00
Bogdan Wenta
foto: EAST NEWS

Już dziś o godzinie 18.15 polscy piłkarze ręczni zagrają ostatni mecz fazy grupowej Mistrzostw Europy. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi TVP 2, będzie ją można oglądać także na stronie internetowe Telewizji Publicznej. Portal Gwizdek24.pl zaprasza z kolei na relację tekstową z tego wyjątkowego wydarzenia.

Bilans obu drużyn jest niemal identyczny, mobilizacja po obu stronach pełna. Bo od wyniku konfrontacji zależy pozycja startowa do drugiej fazy mistrzostw, porażka praktycznie przekreśla szanse.

Polska - Dania, transmisja online w internecie

Duńczycy, mimo braku paru zawodników są piekielnie silni. Ich asy to bramkarz Cleverly, rozgrywający Hansen i snajper Christiansen, a także 212-centymetrowy Markussen, który rzuca piłką z wysokości pierwszego piętra. Trener Ulrik Wilbek uważa, że, mimo przegranej" jego zespół zagrał z Serbią dobrze.

Polska - Dania LIVE w telewizji TVP 2

Polacy, według niego, są jak rozpędzony czołg, któremu nie wolno pozwolić na nabranie impetu, bo... Trener biało-czerwonych Bogdan Wenta przypomina, że przede wszystkim nie możemy popełniac błędów w ataku. A kto stanie w polskiej bramce? - zdecyduje tuż przed meczem. Początek o 18.15.

autor: Łukasz Sawala zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: