SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport inne sporty piłka ręczna Polska piłka ręczna w TVP do 2020 roku! Nowa umowa z ZPRP

Polska piłka ręczna w TVP do 2020 roku! Nowa umowa z ZPRP

25.05.2017, godz. 17:00
Polska - Japonia, piłka ręczna
foto: EAST NEWS

Telewizja Polska wykupiła od Związku Piłki Ręcznej w Polsce nową licencję, w ramach której jej odbiorcy dostaną jeszcze więcej "szczypiorniaka"! Telewizja publiczna pokaże rozgrywki towarzyskie i eliminacje reprezentacji kobiet i mężczyzn, finałowe spotkania Pucharu Polski oraz kobiecą PGNiG Superligę. Licencja obowiązuje do 2020 roku.

To świetna wiadomość dla wszystkich kibiców piłki ręcznej. TVP wykupiła od ZPRP licencję na pokazywanie najważniejszych meczów. Od teraz odbiorcy telewizji publicznej oglądać będą mogli nie tylko rozgrywki towarzyskie i eliminacyjne reprezentacji kobiet i mężczyzn, lecz także finałowe spotkania Pucharu Polski i spotkania PGNiG Superligi Kobiet!

- Chcemy być obecni tam, gdzie polscy sportowcy z orzełkiem na piersi stają na podium i kiedy jest grany Mazurek Dąbrowskiego. - skomentował prezes Zarządu TVP, Jacek Kurski. - Właśnie takich chwil życzę jak najwięcej Związkowi, a przede wszystkim kibicom, którzy za pośrednictwem Telewizji Polskiej będą mogli śledzić rywalizację naszych drużyn narodowych.

Umowa zawarta między TVP a PZPR obowiązuje do 2020 roku.

autor: Łukasz Biernacki zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: