SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty piłka ręczna Polska - Rumunia NA ŻYWO. El. ME 2018 LIVE. Transmisja w TV i STREAM ONLINE

Polska - Rumunia NA ŻYWO. El. ME 2018 LIVE. Transmisja w TV i STREAM ONLINE

18.06.2017, godz. 12:38
Polska - Japonia, piłka ręczna
foto: EAST NEWS

Polska - Rumunia NA ŻYWO. Mecz Polska - Rumunia LIVE w Internecie. Eliminacje mistrzostw Europy 2018 ONLINE STREAM w Internecie ZA DARMO. Transmisja w TV. Czy polscy szczypiorniści obudzą się i powalczą z Rumunią o trzecie miejsce w grupie eliminacyjnej? Po remisie z Serbami w zespole Piotra Przybeckiego znowu zapanowała bojowa atmofera i chęć rywalizacji. Jak spiszą się biało-czerwoni? Gdzie transmisja TV z meczu Polska - Rumunia?

Polska - Rumunia NA ŻYWO. Mecz Polska - Rumunia LIVE w Internecie. Eliminacje mistrzostw Europy 2018 ONLINE STREAM w Internecie ZA DARMO. Transmisja w TV. To będzie trudne spotkanie. Nasi muszą wygrać wysoko. W pierwszym spotkaniu biało-czerwoni ulegli Rumunom 23:28, więc warunkiem walki o trzecią pozycję w grupie jest zwycięstwo przynajmniej pięcioma bramkami. Nawet jednak to nie da Polakom miejsca gwarantującego start na mistrzostwach Europy. Mistrzostwa, które już ekipie Piotra Przybeckiego, po kilku kompromitujących porażkach, odjechały.

Budowa zespołu na kolejne wielkie imprezy. To jest obecnie cel Przybeckiego. Polacy muszą budować zespół od zera. Ten, który osiągał wielkie sukcesy, przeminął. Następców zabrakło. Szkoleniowiec polskiej drużyny stara się prowadzić ciągłą selekcję. Z Rumunami nie zobaczymy w bramce Adama Malchera. Dostał wolne. Za niego dokoptowany do kadry został Adam Morawski. Poza tym zaskoczeń nie ma, a o sile zespołu stanowić mają ci, którzy wydarli remis z Serbami 34:34. Czy spełnią oczekiwania?

Polska - Rumunia NA ŻYWO. Transmisja w TV

Mecz Polska - Rumunia rozpocznie się w niedzielę o godzinie 14:30. Transmisja ze spotkania na antenie Polsat Sport.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: