SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty piłka ręczna Polska - Tunezja NA ŻYWO. Puchar Prezydenta LIVE. Transmisja TV i STREAM ONLINE

Polska - Tunezja NA ŻYWO. Puchar Prezydenta LIVE. Transmisja TV i STREAM ONLINE

21.01.2017, godz. 15:58
Tomasz Gębala, piłka ręczna, reprezentacja
Tomasz Gębala podczas meczu Polska - Serbia 32-37 foto: Marcin Gadomski/Super Express

Polska - Tunezja NA ŻYWO. Mecz Polska - Tunezja LIVE. Starcie o Puchar Prezydenta w Internecie STREAM ONLINE ZA DARMO. Transmisja w TV. Czy biało-czerwoni po nieudanych mistrzostwach świata we Francji wrócą do kraju z pucharem pocieszenia? Nasi szczypiorniści w sobotę rozpoczynają walkę o siedemnaste miejsce na globie. Gdzie transmisja w TV z meczu Polska - Tunezja?

Polska - Tunezja NA ŻYWO. Mecz Polska - Tunezja LIVE. Starcie o Puchar Prezydenta w Internecie STREAM ONLINE ZA DARMO. Transmisja w TV. Doświadczenie. To słowo klucz w ostatnich kilkunastu dniach. Nasi szczypiorniści do braku ogrania i zrozumienia w kadrze odwoływali się po każdej kolejnej porażce. Po tych, których wstydzić się nie trzeba - z Norwegami i Francuzami - i po tej, która na długo zapadnie w naszej pamięci. Z Brazylią, gdzie nasi piłkarze ręczni oddali triumf bez walki.

35. Tyle spotkań w opinii Tałanta Dujszebajewa potrzebują nasi zawodnicy, by wskoczyć na światowy poziom. Tunezyjczyków połknąć możemy jednak już teraz. To groźna ekipa, która na mundialu zremisowała z Islandią oraz Macedonią, ale pozostająca w zasięgu naszych asów. Gwiazdy? Amine Bannour wyrósł we Francji na jednego z najlepiej punktujących świata, a Wael Jallouz to absolutny lider zespołu. Tyle że daleko im do zawodników, którzy sterowali grą zespołu Trójkolorowych czy Norwegii.

Starcie z Tunezją otwiera naszą batalię o Puchar Prezydenta. To turniej pocieszenia, który wyłoni siedemnastą ekipę świata. Po Tunezyjczykach, nasi szczypiorniści w kolejnej fazie - o ile pokonają rywali z Afryki - zmierzą się z Argentyną lub Arabią Saudyjską.

Polska - Tunezja NA ŻYWO. Gdzie transmisja w TV?

Mecz Polska - Tunezja rozpocznie się w sobotę o godzinie 16:00. Transmisja z wydarzenia na antenie TVP Sport, TVP3 oraz na platformie SPORT.TVP.PL.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: