SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty piłka ręczna Rio 2016. Polska - Niemcy NA ŻYWO: Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE?

Rio 2016. Polska - Niemcy NA ŻYWO: Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE?

09.08.2016, godz. 16:13
Karol Bielecki, Bartosz Jurecki, piłka ręczna
Karol Bielecki i Bartosz Jurecki przed meczem Polska - Macedonia foto: CYFRASPORT

Polska - Niemcy w telewizji, STREAM za darmo w INTERNECIE. Obejrzyj NA ŻYWO. Podopieczni Tałanta Dujszebajewa rozpoczęli zmagania na igrzyskach olimpijskich od porażki z gospodarzami. W spotkaniu z mistrzami Europy zrobią wszystko, aby zmazać plamę po Brazylii. Gdzie w TV obejrzeć mecz Polska - Niemcy? Oglądaj darmowy STREAM ONLINE.

Nie tak miał wyglądać początek przygody w Rio de Janeiro. Zamiast planowanego zwycięstwa z Brazylią był zimny prysznic i porażka z gospodarzami 32:34. Biało-czerwoni popełniali dużo błędów, co miało wpływ na końcowy rezultat. - Zagraliśmy słabe spotkanie. Oczekujemy i wymagamy od siebie dużo więcej, w szczególności jeśli chodzi o grę w obronie. Nie tak to miało wyglądać, ale to dopiero pierwszy mecz w turnieju. Zagraliśmy z gospodarzem, więc myślę nawet, że to był najcięższy albo jeden z najcięższych meczów tutaj. Wiemy, że nie możemy się teraz załamywać, bo to najgorsze co moglibyśmy teraz zrobić. Przed nami cztery mecze w grupie, cztery szanse, żeby poprawić naszą sytuację - mówi Michał Daszek, który wie, co należy zrobić, aby pokonać naszych zachodnich sąsiadów. - Trzeba zagrać bez kompleksów. Musimy odważnie grać w ataku, bez tej nerwowości, którą było widać w naszej grze w niedzielę gołym okiem. Nie możemy popełniach tylu prostych błędów. Myślę, że to wynikało z ciśnienia, które w nas było w związku z tym, że graliśmy pierwszy mecz w turnieju - dodaje.

Mecz Polska - Niemcy odbędzie się we wtorek 9 sierpnia o godz. 16:30 czasu polskiego. Transmisja w telewizji na antenie TVP2. STREAM LIVE ONLINE dostępny za pośrednictwem strony sport.tvp.pl.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: