Bartosz Jurecki, piłka ręczna

Autor: archiwum se.pl

Szwecja - Polska 28:21. Biało-czerwoni przegrali ze Szwecją

2013-04-04 22:53

Polscy piłkarze ręczni przegrali z reprezentacją Szwecji 21:28 w meczu eliminacyjnym do mistrzostw Europy w 2014 roku. Rewanż w niedzielę w Ergo Arenie.

Podopieczni Michaela Bieglera byli zespołem zdecydowaniem gorszym i odnieśli zasłużoną porażkę.

Do przerwy biało-czerwoni przegrywali różnicą zaledwie jednej bramki, ale w drugiej połowie drużyna „Trzech Koron” przejęła inicjatywę i zdeklasowała Polaków.

Szwecja - Polska 28:21 (12:11)

Szwecja: Sjostrand - Kallman 4, Andersson 4, Larholm 4, Nilsson 7, Ekberg 5 (3/3), Gottfridsson 1, Olsson, Fahlgren 3, Jakobsson, Petersen 1, Karlsson.

Polska: Szmal, Wichary - Bielecki 5, Wiśniewski 4, Paczkowski 3, Kuchczyński 3 (1/1), Jurkiewicz, Grabarczyk, Kubisztal 2, Jurecki 2, Jaszka 2, Krajewski, Syprzak, Daszek.