SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty piłka ręczna Vardar Skopje - Vive Kielce LIVE. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE?

Vardar Skopje - Vive Kielce LIVE. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE?

12.11.2016, godz. 17:15
Vive Kielce rozbite w Lidze Mistrzów!
foto: CYFRASPORT

Vardar Skopje - Vive Kielce LIVE. Mecz Vardar - Vive NA ŻYWO. Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych STREAM ONLINE w Internecie ZA DARMO. Transmisja w TV. Czy mistrzowie Polski zmażą plamę po przegranej z Rhein-Neckar Lowen i wygrają na gorącym terenie w Skopje? Tylko triumf zapewni im fotel lidera grupy na półmetku zmagań. Gdzie transmisja w TV z meczu Vardar Skopje - Vive Kielce?

Vardar Skopje - Vive Kielce LIVE. Mecz Vardar - Vive NA ŻYWO. Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych STREAM ONLINE w Internecie ZA DARMO. Transmisja w TV. - Za nami ciężki tydzień i porażki z reprezentacją. Przed nami szalony, bałkański tydzień - słowa trenera Vive Tauronu Kielce, Tałanta Dujszebajewa, nie pozostawiają wątpliwości. Mistrzowie Polski złapali zadyszkę i przed nimi piekielnie ciężkie starcia. Najpierw, już w sobotę, z Vardarem Skopje, a później z chorwacki PPD Zagrzeb. I tylko triumf w sobotę sprawi, że wyprzedzą w tabeli niemiecki Rhein-Neckar Lowen.

Nasi zachodni sąsiedzi rozbili ostatnio kielczan koncertowo 34:26. Pocieszające jest to, że przegrali też Macedończycy. Mniej pocieszające, przegrali akurat z przeciwnikiem kolejnym. Chorwackim PPD. Na dodatek na Bałkanach czeka ich prawdziwa bitwa. - Nie boimy się atmosfery. Tam zawsze jest gorąco. Grałem tam już w wielu spotkaniach. Zdarzało się, że leciały monety czy zapalniczki - stwierdził Słoweniec Uros Zorman. Dodając, że cały zespół jest zdeterminowany, by wygrać i wjechać na autostradę do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

Vardar Skopje - Vive Kielce LIVE. Transmisja w TV

Mecz Vardar - Vive rozpocznie się w sobotę o godzinie 17:30. Transmisja w TV w Canal+Sport.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: