SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty piłka ręczna Vive Kielce - Pick Szeged NA ŻYWO. Liga Mistrzów LIVE. Transmisja TV i STREAM ONLINE

Vive Kielce - Pick Szeged NA ŻYWO. Liga Mistrzów LIVE. Transmisja TV i STREAM ONLINE

26.02.2017, godz. 18:42
Vive Kielce rozbite w Lidze Mistrzów!
foto: CYFRASPORT

Vive Kielce - Pick Szeged NA ŻYWO. Mecz Vive Tauron Kielce - MOL Pick Szeged LIVE. Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych ONLINE STREAM w Internecie ZA DARMO. Transmisja w TV. Spotkanie tygodnia w Lidze Mistrzów piłkarzy ręcznych! Czy gracze Vive przełamią impas i wrócą do czołówki swojej grupy? Po dwóch porażkach w 2017 roku, sytuacja ekipy Tałanta Dujszebajewa znacznie się skomplikowała. Gdzie transmisja w TV z meczu Vive Kielce - Pick Szeged?

Vive Kielce - Pick Szeged NA ŻYWO. Mecz Vive Tauron Kielce - MOL Pick Szeged LIVE. Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych ONLINE STREAM w Internecie ZA DARMO. Transmisja w TV. - Nie gramy źle. Kontrolujemy mecze, przegrywamy dopiero na finiszu - to słowa Krzysztofa Lijewskiego po poprzedniej klęsce kielczan w Lidze Mistrzów. Wpisujące się w bojową atmosferę w obozie mistrzów Polski.

Gracze Vive po złym początku roku spadli na trzecie miejsce w swojej grupie Ligi Mistrzów. I jeśli chcą wrócić do czołówki, muszą po prostu zacząć punktować. - Musimy wygrać mecz w swojej hali - stwierdził krótko Tałant Dujszebajew. Jeszcze bardziej precyzyjnie swoje plany przedstawił Paweł Paczkowski: - Celnie rzucać, dobrze bronić. Taki jest plan.

Spotkanie Vive Kielce - Pick Szeged zostało ogłoszone przez Europejską Federację Piłki Ręcznej "Meczem Tygodnia". Oznacza to, że w Hali Legionów przygotowana zostanie specjalna oprawa przygotowana przez klub.

Vive Kielce - Pick Szeged NA ŻYWO. Transmisja w TV

Mecz Vive Kielce - Pick Szeged rozpocznie się w niedzielę o godzinie 18:00. Transmisja w TV na antenie Canal+Sport.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: