SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport inne sporty piłka ręczna Vive Kielce - Rhein-Neckar Loewen NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV z eliminacji Ligi Mistrzów

Vive Kielce - Rhein-Neckar Loewen NA ŻYWO w internecie. Transmisja LIVE w TV z eliminacji Ligi Mistrzów

04.09.2011, godz. 12:00
mariusz jurasik vive kielce cuarto rayas valladolid
foto: CYFRASPORT

Vive Targi Kielce od Ligi Mistrzów dzieli jeszcze tylko jeden mecz. Marzenia wszystkich w kieleckim klubie spełnią się, jeśli dziś o godzinie 18:00 w finale turnieju o "dziką kartę" LM piłkarze ręczni Vive Targów pokonają we własnej hali niemieckie "Lwy" - ekipę Rhein-Neckar Loewen. Transmisja NA ŻYWO w Polsat Sport. Spotkanie można też obejrzeć w internecie na ipla.tv.

VIVE - RHEIN-NECKAR LOEWEN TRANSMISJA LIVE ONLINE

- Nie będzie żadnej taryfy ulgowej. Będę chciał im pokazać, że w Kielcach mamy lepszy zespół i że zasługujemy na Ligę Mistrzów. Mam nadzieję, że to my będziemy się cieszyć z awansu - mówi Grzegorz Tkaczyk - który wcześniej był także zawodnikiem Rhein-Neckar Loewen - w rozmowie z oficjalną stroną klubu.

Vive Kielce - Rhein-Neckar Loewen w internecie

Drużyna Vive Targów Kielce awansowała do finału po wczorajszym zwycięstwie 21:19 nad hiszpańską ekipą Cuarto Rayas Valladolid. Tymczasem Niemcy dopiero po dogrywce pokonali Francuzów z HG Grand Littoral Dunkierki 36:30.

VIVE TARGI KIELCE - RHEIN NECKAR-LOEWEN W TELEWIZJI

Wicemistrzowie Polski swój decydujący bój o Ligę Mistrzów rozpoczną o 18.00, na parkiecie Hali Legionów. Mecz VIVE - RHEIN NECKAR-LOWEN pokaże na żywo telewizja Polsat Sport. Spotkanie można również obejrzeć w internecie na stronie ipla.tv (transmisja jest płatna).

autor: Damian Juszczyk zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: