SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty Polska medalistka olimpijska zaręczona! Kim jest szczęśliwy wybranek?

Polska medalistka olimpijska zaręczona! Kim jest szczęśliwy wybranek?

09.12.2016, godz. 14:42
Beata Mikołajczyk
foto: EAST NEWS

Beata Mikołajczyk pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym na Facebooku. Wiadomość zaskoczyła i uradowała fanów polskiej kajakarki. Zdobywczyni trzech olimpijskich medali jest piękną kobietą i z pewnością złamała wiele męskich serc. Wybrankiem reprezentantki Polski jest Rafał Rosolski, zawodowy... kajakarz!

Nadal pamiętamy jak razem z Karoliną Nają zdobywały dla nas medale w Londynie i w Rio. Polskie kajakarki co sezon walczą o najwyższe cele, pokazując swoją ciężką pracę i nieustępliwe charaktery. Do tego, zarówno w tych lepszych, jak i gorszych chwilach, dodają piękne uśmiechy i pozytywne nastawienie. Za to je kochamy!

Teraz, kiedy sezon kajakarski dobiegł końca, Beata Mikołajczyk zaskakuje nas inaczej. Na swoim Facebookowym profilu opublikowała zdjęcie... pierścionka zaręczynowego, informując o swoim szczęściu! Wybrankiem kajakarki został nie kto inny, jak olimpijczyk Rafał Rosolski.

- Od dawna podkreślałam, że bardzo chcę przeżyć cud macierzyństwa. Będę chciała wrócić do treningów po roku i spróbować podjąć się misji – Rio 2020. Nic nie muszę już nikomu udowadniać. Jeżeli planów rodzinnych nie uda się zrealizować w 2017 roku, to niczego nie będę robiła na siłę i do sportu już nie wrócę - powiedziała Mikołajczyk.

A poniżej wpis, w którym poinformowała o zaręczynach:

To piękne chwile dla tych młodych ludzi. Serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego!

autor: Łukasz Biernacki zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: