SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty pozostałe Anna Lewandowska SZCZERZE o ZAPARCIACH

Anna Lewandowska SZCZERZE o ZAPARCIACH

05.04.2017, godz. 11:34
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska podczas prowadzenia treningu foto: Super Express

Anna Lewandowska stała się guru dla kobiet, chcących żyć zdrowo i aktywnie. Polki z zapartym tchem śledzą jej konto na Instagramie, gdzie bardzo często udziela porad. Tym razem żona najlepszego polskiego piłkarza i kapitana reprezentacji biało-czerwonych wzięła na tapetę wstydliwy problem, jakim są zaparcia.

Jakiś czas temu Anna Lewandowska zajęła się tematem, który jest zmartwieniem wielu młodych rodziców - udzieliła porad, dotyczących kupy (więcej możecie przeczytać TUTAJ). Teraz na tapetę wzięła kolejny wstydliwy temat - zaparcia. "Zaparcia... często na tyle wstydliwy temat, że rzadko poruszany. Dziś koktajl, który zawiera składniki pomocne w rozwiązaniu wspomnianego problemu" - napisała przy nowym zdjęciu na Instagramie.

Na jej blogu pojawił się także wpis, dotyczący tych problemów. Okazało się, że zbawienna w takich sytuacjach jest... kasza jaglana! "Spożywanie jej wzmacnia organizm, polecana przy problemach z układem pokarmowym, zmniejsza dolegliwości występujące podczas ciąży - łagodzi wzdęcia, zaparcia, poranne mdłości i wymioty" - napisała Anna Lewandowska na swoim blogu, zamieszczając niżej przepis na koktajl z tego cudownego produktu!

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: