SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport inne sporty pozostałe Co za metamorfoza! Karolina Szostak zrzuciła kilogramy i wygląda świetnie [ZDJĘCIA]

Co za metamorfoza! Karolina Szostak zrzuciła kilogramy i wygląda świetnie [ZDJĘCIA]

15.11.2016, godz. 11:59
Karolina Szostak
foto: Grazia

Karolina Szostak to jedna z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek sportowych w Polsce. Pracująca w Polsacie 41-latka przeżywa właśnie drugą młodość. Wyraźnie służy jej dieta, którą stosuje. Sprawiła, że Szostak zgubiła kilkanaście kilogramów i jej figura robi wrażenie na wielu mężczyznach. Koniecznie zobaczcie tę metamorfozę!

Karolina Szostak udzieliła obszernego wywiadu miesięcznikowi "Grazia". Dziennikarka sportowa Polsatu opowiedziała między innymi o swojej metamorfozie. Jeszcze kilka miesięcy temu ważyła kilkanaście kilogramów więcej. Wdrożyła jednak specjalny plan żywieniowy, który sprawił, że teraz jest obiektem westchnień tysięcy mężczyzn w Polsce. - Jakiś cel tej metamorfozy został osiągnięty. Miałam w szafie sukienki i spodnie, w które chciałam się zmieścić. Ale to jednak nie była dieta, tylko post zdrowotny. Pani doktor Dąbrowska mówiła mi, że odchudzanie jest przy tym poście efektem ubocznym. Bardziej chodzi o zdrowie. Sześć tygodni postu, trzy tygodnie wychodzenia z niego, a potem się trzeba pilnować. Całkiem nieźle mi się to udaje, choć czasem zdarza mi się zjeść kulkę lodów, a potem myślę "Co to będzie?". Ale nie można dać się zwariować - powiedziała w rozmowie Szostak.

41-latka poruszyła także bardziej prywatne kwestie. Wyjaśniła dlaczego wciąż nie stworzyła rodziny i nie doczekała się potomstwa. - Nie brakuje mi tak bardzo faceta czy męża, jak dziecka(...). Na potomstwo nie znalazłam albo odpowiedniego partnera, albo czasu. Wszystko musi zagrać (...). Chciałabym być kochana i stworzyć fajny związek, urodzić dziecko. W tym momencie tak bardzo mi na tym zależy, że mogłabym mieć je nawet sama - stwierdziła dziennikarka.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: