SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty pozostałe Dominika Gradecka najlepsza w Dr Irena Eris Ladies Golf Cup

Dominika Gradecka najlepsza w Dr Irena Eris Ladies Golf Cup

15.06.2017, godz. 08:36
Katarzyna Selwent, Dominika Gradecka i Amanda Majsterek na Dr Irena Eris Ladies Golf Cup
Katarzyna Selwent, Dominika Gradecka i Amanda Majsterek - zwyciężczynie 11. edycji Dr Irena Eris Ladies Golf Cup foto: LuxPR

Przez dwa dni w Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie trwała wspaniała zabawa i sportowa rywalizacja. Po raz jedenasty odbył się turniej golfowy Dr Irena Eris Ladies Golf Cup. Według organizatorów po raz kolejny udało się stworzyć wyjątkowe wydarzenie ze wspaniałymi nagrodami dla najlepszych. W tym roku triumf święciła Dominika Gradecka.

Turniej golfowy Dr Irena Eris Ladies Golf Cup to zdecydowanie największa i najbardziej prestiżowa impreza golfowa dla pań w naszej części Europy. Zawodniczki po trudach dwudniowej rywalizacji mogły skorzystać z usług Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. Przepiękne statuetki dla najlepszych zawodniczek ufundowała firma "YES". Największą z nagród otrzymała Dominika Gradecka, która zapowiadała, że postara się zagrać jak najlepiej. Cel wykonała i zostawiła resztę stawki daleko w tyle.


Fot. LuxPR

Nagroda dla najlepszej zawodniczki została wręczona podczas gali, na której swoją obecność zaznaczył także prezes Polskiego Związku Golfa. - Zawsze mam tę ogromną przyjemność być tutaj z wami, ale trochę jest mi też wstyd, że ciągle najlepszy turniej w tym kraju robi Irena Eris. Kobiecy golf rozwija się bardziej niż męski i muszę to przyznać, że w dużej mierze to zasługa naszej gospodyni - powiedział Marek Michałowski.


Fot. LuxPR

Dominika Gradecka o triumf w jedenastej edycji Dr Irena Eris Ladies Golf Cup walczyła z Katarzyną Selwent i Amandą Majsterek. Wszystkie trzy panie stworzyły niesamowite widowisko, będące wspaniałą reklamą golfa. Więcej informacji o Dr Irena Eris Ladies Golf Cup można znaleźć na stronie www.DrIrenaErisGolf.com oraz na profilu www.Facebook.com/LadiesGolf.


Fot. LuxPR

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: