SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty pozostałe Ile zarabia Wojciech Szczęsny?

Ile zarabia Wojciech Szczęsny?

20.03.2017, godz. 10:30
Złota Setka
Wojciech Szczęsny foto: EAST NEWS

Ubiegły rok przyniósł ważną zmianę w jego życiu. Wojciech Szczęsny (27 l.) zmienił stan cywilny. Ożenił się z piosenkarką Mariną Łuczenko.

Ślub odbył się w pięknym miejscu: pod Atenami, nad brzegiem morza. Nie zabrakło na nim znanych gości, na poprawiny przybył Robert Lewandowski. W podróż poślubną państwo młodzi wybrali się dopiero latem, po odpadnięciu reprezentacji Polski z mistrzostw Europy. Odwiedzili Japonię i Hawaje. Tak im się spodobało na archipelagu, że zapowiedzieli, że wybiorą się tam także w tym roku. Nowy Rok z kolei powitali w Singapurze.

Jeżeli chodzi o sport, Szczęsny też nie może narzekać, choć latem ubiegłego roku ponownie zabrakło dla niego miejsca w Arsenalu. Po raz drugi został wypożyczony do Romy. Włosi byli zdecydowani na transfer definitywny, ale "Kanonierzy" nie chcieli przystać na sprzedaż. W Romie reprezentant Polski ma pewne miejsce i wydaje się, że jest najlepszym bramkarzem w Serie A. Jak podają włoscy dziennikarze, zarabia 5,4 mln euro rocznie. Szczęsny może czuć się zawiedziony występem na mistrzostwach Europy. Udział w turnieju zakończył na meczu z Irlandią Płn., w którym doznał kontuzji.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: