SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty pozostałe Kim jest blogerka zaatakowana przez Annę Lewandowską?

Kim jest blogerka zaatakowana przez Annę Lewandowską?

03.04.2017, godz. 16:04
anna lewandowska
foto: Materiały prasowe

Anna Lewandowska już niedługo będzie szczęśliwą mamą. Z tej okazji od miesięcy szkoli siebie i innych na temat żywienia się kobiet karmiących piersią. W jednym z przepisów przedstawiła deser z nasionami chia, których zdaniem internautów nie poleca Agata Aleksandrowicz. Kim jest blogerka, o której Lewandowska napisała "tej Pani akurat nie polecam"?

Agata Aleksandrowicz prowadzi popularnego "bloga matki karmiącej - Hafija". W 2014 roku zdobyła nagrodę za Blog Roku. Jej rady ceni sobie wiele Polek. O czym uczy Agata Aleksandrowicz? Szkoli mamy, jak powinny się odżywiać, stawiając na naturalne karmienie. Tworzy przepisy kulinarne, które mają pomóc w odpowiedniej diecie, a także radzi, jak długo powinno się karmić piersią. Sama uważa, że trzeba to robić z umiarem.

Matkom karmiącym piersiom poleca na przykład awokado, ale jest przeciwniczką nasion chia, które wywołały spore kontrowersje na Instagramie Anny Lewandowskiej. Fanki żony kapitana reprezentacji Polski, które jednocześnie uważnie śledzą blog Hafija, zwróciły uwagę, że według Agaty Aleksandrowicz, która dłużej zajmuje się dietą mam, nasiona nie są polecane kobietom karmiącym.

- Oj tej Pani akurat nie polecam! - Ta Pani tez poleca pizzę... a neguje inne osoby. Tej Pani zdecydowanie nie polecam. Niestety o diecie karmiącej mamy nie za wiele wie... - tak napisała o autorce bloga Anna Lewandowska.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: