SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty pozostałe Lewandowski, Radwańska, Pudzianowski, Gortat i inni. Samochody polskich gwiazd

Lewandowski, Radwańska, Pudzianowski, Gortat i inni. Samochody polskich gwiazd

19.06.2017, godz. 06:59
Robert Lewandowski,Bentley Continental GT Speed Convertible
Robert Lewandowski Bentley Continental GT Speed Convertible (cena: 1 mln zł) Niebieski bentley Lewandowskiego to wersja Cabrio z silnikiem o mocy 625 koni mechanicznych. Taki bentley to prawdziwy demon szos, „Lewy” może się nim rozpędzić aż do 325 kilometrów na godzinę, a do setki przyśpieszy w niecałe pięć sekund. W jego garażu są też inne cacka – ferrari i służbowe audi RS7. foto:

Za sportową klasą idą zwykle wysokie zarobki, a co za tym idzie - możliwość zakupienia drogich aut. Gwiazdy polskiego sportu chętnie korzystają z tego przywileju. "Super Express" prześledził, którzy z nich jeżdżą najlepszymi samochodami. Robert Lewandowski, Agnieszka Radwańska, Mariusz Pudzianowski, Marcin Gortat i inni. Zobaczcie ZDJĘCIA ich samochodów.

Jedni lubią klasę i elegancję, inni wolą ryk silnika i szaloną prędkość. Pod względem doboru aut gust polskich sportowców jest zróżnicowany. Największe gwiazdy - Robert Lewandowski (29 l.) i Marcin Gortat (33 l.) postawiły na superdrogie, szybkie, ale i luksusowe auta. Obaj uwielbiają kosztowne samochody, a przy swoich zarobkach (Gortat 45 mln zł za sezon, Lewandowski - 85 mln zł) mogą sobie na to pozwolić. Rolls Royce Coupe (Gortat) i Benley Continental GT Speed Convertible (Lewandowski) to najlepsze auta w garażach tej dwójki gwiazd, ale oczywiście niejedyne. My jednak, robiąc przegląd pojazdów naszych sportowców, skupiliśmy się na tych najbardziej wystrzałowych. W dziesiątce znalazło się miejsce i dla fanów luksusu, sympatyków starej technologii, a także zakochanych w supermocnych silnikach.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: