SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty pozostałe Otylia Jędrzejczak lada dzień urodzi córeczkę [WIDEO]

Otylia Jędrzejczak lada dzień urodzi córeczkę [WIDEO]

12.04.2017, godz. 09:28
Otylia Jędrzejczak
foto: Instagram

Tegoroczne święta Wielkiej Nocy będą wyjątkowe dla Otylii Jędrzejczak. Nasza medalistka olimpijska ma wyznaczony bowiem termin porodu na najbliższy czwartek. Jej pierwsza córeczka przyjdzie więc na świat w wyjątkowym czasie. W rozmowie z telewizją "Super Expressu" opowiedziała o przygotowaniach do tej wielkiej chwili.

Źródło: Super Express TV

Otylia Jędrzejczak w ciąży promienieje. Bardzo często zamieszcza na portalach społecznościowych zdjęcia z ciążowym brzuszkiem i szerokim uśmiechem na twarzy. Widać, że nasza utytułowana pływaczka jest wreszcie szczęśliwa w życiu prywatnym. Lekarze wyznaczyli termin porodu córeczki byłej zawodniczki na najbliższy czwartek. W związku z tym tegoroczne święta Wielkiej Nocy są dla niej zupełnie inne niż wszystkie wcześniejsze. Opowiedziała o tym w rozmowie z telewizją "Super Expressu".

- Szykujemy się na przyjście na świat małej. Są to zupełnie inne święta. Nie myślę nawet czy muszę przygotować jajka lub sałatkę. Zupełnie nie mam tego w głowie. Bardziej jest to taki moment wyczekiwania. Jest w tym coś wyjątkowego - powiedziała Otylia Jędrzejczak. Mistrzyni olimpijska z Aten skorzystała też ze sposobności i złożyła życzenia naszym czytelnikom. - Życzę wam, żebyście spędzili te święta z najbliższymi. Dawajcie sobie mnóstwo miłości, ponieważ tych wyjątkowych chwil jest bardzo mało - życzyła.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: