SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport inne sporty pozostałe Otylia Jędrzejczak promienieje w ciąży! Z brzuszkiem jej do twarzy [ZDJĘCIA]

Otylia Jędrzejczak promienieje w ciąży! Z brzuszkiem jej do twarzy [ZDJĘCIA]

01.01.2017, godz. 15:40
Otylia Jędrzejczak
foto: Instagram

Otylia Jędrzejczak jest doskonałym przykładem na to, że kobieta w ciąży to kobieta szczęśliwa i piękna! Nasza medalistka olimpijska w pływaniu jakiś czas temu poinformowała, że czeka na poród. Pod koniec 2016 roku wyjechała na urlop. Z fanami podzieliła się zdjęciami, na których uśmiecha się od ucha do ucha!

Otylia Jędrzejczak na jednym ze zdjęć, które wrzuciła na Instagrama pozowała z zaokrąglonym brzuszkiem w bikini. Uśmiech na jej twarzy był bardzo szeroki i należy przypuszczać, że ciąża naszej mistrzyni olimpijskiej w pływaniu z Aten służy. 33-latka opatrzyła fotografię podpisem: "Nie ma jak złapać trochę energii na koniec roku i z nowymi wyzwaniami i niejednym celem wejść w 2017 rok".

Na drugim zdjęciu, którym Jędrzejczak podzieliła się z fanami nie ma już widocznego ciążowego brzuszka, ale uśmiech nie znikł z twarzy byłej pływaczki. "Pamiętaj otwierając pierwszą kartkę Nowego Roku, że nie zrealizujesz swojego marzenia skoro go nawet nie znasz. A cel nie jest kwestia przypadku, ale wyboru" - napisała.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: