SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty pozostałe Otylia Jędrzejczak URODZIŁA! Jest mamą pięknej córeczki

Otylia Jędrzejczak URODZIŁA! Jest mamą pięknej córeczki

20.04.2017, godz. 07:46
Otylia Jędrzejczak, chłopak
Otylia Jędrzejczak z chłopakiem foto:

Otylia Jędrzejczak została mamą! Słynna polska pływaczka, złota medalistka igrzysk olimpijskich w Atenach i dwukrotna mistrzyni świata urodziła pierwsze dziecko. To wspaniały dzień dla niej i jej partnera Pawła Przybyły. Świeżo upieczonym rodzicom serdecznie gratulujemy!

Przyszła na świat pod znakiem Barana. Córeczka Otylii Jędrzejczak (33 l.) i Pawła Przybyły (30 l.) urodziła się w krakowskim szpitalu. Młoda mama i dziecko czują się dobrze i trafiły już do domu.

Mocny charakter, przebojowość i parcie do przodu, upór i wytrwałość w dążeniu do celu to cechy, które określają urodzonych pod tym znakiem zodiaku. Bardzo przydatne są w sporcie. Jeżeli dziecko pływaczki i koszykarza wybrałoby sportową drogę, miałoby już teraz znakomite rokowania.

- Sport uczy charakteru, mnie nauczył konsekwencji i obowiązkowości. Ale nie czuję ciśnienia, aby córka była sportsmenką – powiedziała nam „Oti”.

Zgodnie z zapowiedzią, jaką dała „Super Expressowi” przed świętami Otylia, poród nie przebiegł w wodzie, ale na oddziale położniczym. Mistrzyni olimpijska przebywała tam około tygodnia. Wyszła ze szpitala w dobrej formie. Zapewne szybko wróci do zawodowej aktywności. Młodym rodzicom serdecznie gratulujemy.

autor: Dariusz Chrabałowski zobacz inne artykuły tego autora
Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: