SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty pozostałe Otylia Jędrzejczak urodziła! Kim jest Paweł Przybyła, ojciec dziecka?

Otylia Jędrzejczak urodziła! Kim jest Paweł Przybyła, ojciec dziecka?

20.04.2017, godz. 10:00
Otylia Jędrzejczak
Otylia Jędrzejczak foto:

Paweł Przybyła i Otylia Jędrzejczak są bardzo szczęśliwi. Mistrzyni olimpijska z Aten w 2004 roku urodziła właśnie zdrową córeczkę, która z miejsca stanie się oczkiem w głowie pary. Wielka odpowiedzialność spocznie na ojcu, który będzie musiał zaopiekować się dwójką ukochanych pań. Kim jest Paweł Przybyła?

Paweł Przybyła to były sportowiec. W przeszłości grał w koszykówkę, w barwach Cracovii. Obecnie jest nauczycielem. Otylia Jędrzejczak planuje spędzić ze swoim partnerem resztę życia. Mężczyzna nie tak dawno oświadczył się mistrzyni olimpijskiej z igrzysk w Atenach w 2004 roku w pływaniu. Para w niecierpliwości oczekiwała także na rozwiązanie ciąży, które nastąpiło w środę wieczorem. Na zdjęciach wykonanych niedawno dla "Super Expressu" widać wyraźnie, że dwójka czuje się ze sobą doskonale!

Przybyła stroni od mediów. Jakiś czas temu Otylia Jędrzejczak w rozmowie z portalem sportowefakty.wp.pl, wyjaśniła przyczyny takiego zachowania swojego ukochanego partnera. - Nasza relacja od początku została jasno określona. Paweł powiedział, że świat mediów zostawia mnie, że nie chce w nim uczestniczyć. Nie wiązał się z nazwiskiem, tylko z osobą, którą poznał - podkreśliła była sportsmenka.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: