SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport inne sporty pozostałe Otylia Jędrzejczak wciąż blisko wody [ZDJĘCIA]

Otylia Jędrzejczak wciąż blisko wody [ZDJĘCIA]

03.07.2017, godz. 02:00
Otylia Jędrzejczak
Otylia Jędrzejczak razem ze swoją córeczką Marcelinką i partnerem Pawłem wolny czas w Gostyninie spędzają nad jeziorem. foto:

Młoda mama Otylia Jędrzejczak (33 l.) powróciła do zawodowej aktywności. Niespełna trzy miesiące po urodzeniu córki prowadzi obozy sportowe dla dzieci i młodzieży. A po zajęciach wraz z najbliższymi relaksuje się nad pięknym jeziorem w Gostyninie. Zobaczcie ZDJĘCIA.

Najsłynniejsza polska pływaczka do niedawna spędzała głównie czas w domu, w Krakowie. Teraz prowadzi zajęcia z młodymi pływakami w ramach cyklu Otylia Swim Camp. Ale maleńka Marcelinka i partner "Oti" Paweł Przybyła towarzyszą jej. Rodzinne spacery przeniosły się z Krakowa do Gostynina.

- Kocham takie wakacje. W gronie rodziny i z dziećmi - mówi Otylia w rozmowie z "SE". - Obozy organizujemy już pięć lat, więc nie wyobrażam sobie wakacji bez dzieciaków. Wprawdzie Marcelinka wypełnia teraz znaczną część dnia, ale chcę być aktywną mamą. Bez problemu znajduję czas na zajęcia z młodymi pływakami. Wtedy naszą córeczką zajmuje się Paweł. W tym roku podczas trzech obozów - w Gostyninie, Toruniu i Ramlejach - Otylia razem ze swoją ekipą przeszkoli prawie 200 młodych pływaków. Dzieci odbywają zajęcia nie tylko na basenie i w sali gimnastycznej oraz słuchają prelekcji dietetyka, ale korzystają też z rozrywek (zabawy integracyjne, dyskoteka, wspólny wypad do kina czy zwiedzanie). 

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: