SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty pozostałe Otylia Jędrzejczak zaręczona? Pierścionek na palcu przyszłej mamy [ZDJĘCIA]

Otylia Jędrzejczak zaręczona? Pierścionek na palcu przyszłej mamy [ZDJĘCIA]

04.01.2017, godz. 11:25
Otylia Jędrzejczak
foto: Instagram

Otylia Jędrzejczak rozkwita na nowo! Nasza medalistka olimpijska po raz kolejny podzieliła się z fanami zdjęciem z wakacji ze swoim ukochanym Pawłem Przybyłą. Para na fotografii jest bardzo uśmiechnięta, a na palcu byłej pływaczki pojawił się pierścionek. Czyżby doszło do zaręczyn?

Otylia Jędrzejczak wraz ze swoim partnerem Pawłem Przybyłą poleciała na urlop do Hiszpanii. Kilka dni temu była pływaczka podzieliła się zdjęciem swojego ciążowego brzuszka. Para spodziewa się swojej pociechy w drugiej połowie 2017 roku. Z fanami wesołą informacją podzieliła się tuż przed wylotem na Półwysep Iberyjski. Bardzo możliwe, że na urlopie miejsce miała także inna radosna sytuacja w życiu medalistki olimpijskiej.

Na kolejnym zdjęciu na palcu serdecznym Otylii widać pierścionek. Prawdopodobnie Paweł Przybyła, który jest nauczycielem WF-u i byłym koszykarzem Cracovii, oświadczył się Jędrzejczak! Nie dziwi więc szeroki uśmiech 33-latki. Tuż przed wyjazdem do Hiszpanii o swoim związku opowiedziała magazynowi "Party". - Znamy się długo. Jest nam ze sobą bardzo dobrze. Planowaliśmy dziecko. To moja miłość i mój przyjaciel - wyjaśniła.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: