SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport rio 2016 Rio de Janeiro 2016: 238 Polaków powalczy o medale na igrzyskach olimpijskich [PEŁNA LISTA]

Rio de Janeiro 2016: 238 Polaków powalczy o medale na igrzyskach olimpijskich [PEŁNA LISTA]

14.07.2016, godz. 17:57
Igrzyska Olimpijskie 2016 w Rio de Janeiro
Igrzyska Olimpijskie 2016 w Rio de Janeiro foto: YouTube

238 polskich sportowców (100 kobiet i 138 mężczyzn) powalczy o medale w rozpoczynających się 5 sierpnia igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro. W czwartek PKOl ogłosił skład naszej reprezentacji. Cała biało-czerwona ekipa - wraz z trenerami, lekarzami, działaczami itd. - liczyć ma 444 osób. Za bilety lotnicze i nadbagaż zapłacono w sumie 4,5 mln zł. Zobaczcie PEŁNĄ LISTĘ zawodników, którzy miejmy nadzieję dostarczą nam niezapomnianych emocji.

Składy reprezentacji siatkarzy i piłkarzy ręcznych mają być podane do 20 lipca. Wciąż nie poznaliśmy również nazwiska chorążego. Jak udało nam się dowiedzieć, jedną z kandydatur był kulomiot Tomasz Majewski, ale dwukrotnego mistrza olimpijskiego nie będzie jeszcze w Rio, gdy odbędzie się ceremonia otwarcia igrzysk. Nazwisko osoby, która poniesie polską flagę (4 lata temu była to Agnieszka Radwańska), zostanie ogłoszone dopiero pod koniec lipca. - W najbliższym czasie będą prowadzone na ten temat rozmowy. Musimy znaleźć osobę, która nie będzie się bała "klątwy chorążego" - żartuje Andrzej Kraśnicki, prezes PKOl.

POLSKA REPREZENTACJA OLIMPIJSKA:


KIEROWNICTWO REPREZENTACJI


Andrzej Kraśnicki
Prezes PKOl


Przewodniczący Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej


Adam Krzesiński
Sekretarz Generalny PKOl


Z-ca Przewodniczącego Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej


ZAPROSZENI GOŚCIE OFICJALNI


Witold Bańka
Minister Sportu i Turystyki


Jarosław Stawiarski
Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki


Irena Szewińska
Członkini Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego


Monika Pyrek
Kandydatka do Komisji Zawodniczej MKOl


Bp Marian Florczyk
Delegat Konferencji Episkopatu Polski ds. duszpasterstwa
sportowców


MISJA OLIMPIJSKA


Marzenna Koszewska
Szef Misji
( Akredytacja Ac*)


Joanna Huzarska-Tomaszewska
Z-ca Szefa Misji
(Ac)


Urszula Włodarczyk
Z-ca szefa Misji
(Ac)


Andrzej Banasiak
Członek Misji
( Akredytacja Ao*)


Marcin Doroś
Członek Misji
(Ao)


Dorota Goś
Członek Misji
(Ao)


Iwona Marcinkiewicz
Członek Misji
(Ao)


Ks. Edward Pleń
Członek Misji (Ao)


Marian Sypniewski
Członek Misji
(Ao)


Henryk Urbaś
Attaché Prasowy
(Ao)


José Efromovich
Attaché Olimpijski PKOl
(Akredytacja Ac*)



MISJA MEDYCZNA


Hubert Krysztofiak
Szef Misji Medycznej
(Ao)


LEKARZE


Jolanta Chwalbińska
(Ao)


Witold Dudziński
(Ao)/ Przepustka TVP



Wojciech Gwóźdź
Przepustka TVP


Wojciech Hytroś
Przepustka TVP


Daniel Kopko
Przepustka TVP


Piotr Kosielski
(Ao)


Marek Krochmalski
(Ao)


Jarosław Krzywański
(Ao)


Tomasz Owczarski
(Ao)


Robert Pietruszyński
(Ao)


Andrzej Puźniak
(Ao)


Andrzej Rakowski
(Ao)


Monika Skrzypiec
-
Spring
(Ao)


Jan Sokal
Ao / Przepustka TVP


Robert Śmigielski
akredytacja P


FIZJOTERAPEUCI


Jacek Bakus
Przepustka TVP


Maciej Biegański
(Ao)


Aleksander Bielecki
(Ao)


Rafał
Binda
(Ao)


Paweł Brandt
(Ao)


Jerzy Buczak
(Ao)


Cecylia Czymbor
(Ao)


Krzysztof Guzowski
(Ao)/ Przepustka TVP


Radosław Hojszyk
(Ao)


Marek Jasiński
(Ao)


Michał Jędruch
(Ao)


Szymon Kossakowski
(Ao)


Tomasz Kowalczyk
(Ao)


Rafał Kuczera
(Ao) / Przepustka TVP


Wojciech Kurzydło
(Ao)


Tomasz Pieczko
(Ao)


Wojciech Pietraszkiewicz
(Ao)


Mateusz Potoczny
(Ao) / Przepustka TVP


Michał Robakowski
(Ao)


Krzysztof Rudomina
(Ao) /Przepustka TVP

Natalia Skwarek-Paradowska
(Ao)


Jakub Smolski
(Ao)


Dariusz Straszewski
(Ao)


Piotr Trochimczuk
(Ao)


Jacek Walczak
(Ao)


Tomasz Wichniarek
(Ao)


Ryszard
Wieczorek
(Ao)


Tomasz Wiliński
(Ao)


Maciej Włodarczyk
(Ao)


Ewelina Wnuk
(Ao)


Arkadiusz Wojtas
(Ao)


Magdalena Zamolska
(Ao)


PSYCHOLODZY


Jan Blecharz
Przepustka TVP / (Ao)


Martyna Nowak
(Ao)



BADMINTON

1.
Adam Cwalina


SKB Suwałki


2.
Adrian Dziółko


UKS Hubal Białystok


3.
Robert Mateusiak


UKS Hubal Białystok


4.
Przemysław Wacha


LKS Technik Głubczyce


5.
Nadieżda Zięba


UKS Hubal Białystok


OSOBY WSPÓŁPRACUJĄCE
(Ao*)


1.
Anthony Clark


Trener
(Ao)


2.
Jacek Hankiewicz


Trener
(Ao)


3.
Marek Krajewski


Prezes
(Ao)

BOKS


ZAWODNICY
(Aa)


1.
Tomasz Jabłoński
(75 kg)


KS Sako Gdańsk


2.
Igor Jakubowski
(91 kg)


KS Zagłębie Konin


OSOBY WSPÓŁPRACUJĄCE


1.
Zbigniew Raubo


Trener
(Ao)


2.
Zbigniew Górski


Prezes
(Ao)

Marek Chrobak
trener przepustka TVP

GIMNASTYKA SPORTOWA

ZAWODNICZKA
(Aa)


1.
Katarzyna Jurkowska
-
Kowalska


TS Wisła Kraków

OSOBY WSPÓŁPRACUJĄCE


1.
Przemysław Lis


Trener
(Ao)


2.
Barbara Stanisławiszyn


Prezes
(Ao)


JEŹDZIECTWO


ZAWODNIK
(Aa)


1.
Paweł Spisak/ Banderas


JKS Dako
-
Galant Skibno

OSOBY WSPÓŁPRACUJĄCE


1.
Andreas Dibowski


Trener
(Ao)


2.
Izabela Spisak


Luzaczka
(Ao)


3.
Jan Trela


Weterynarz
(Ao)


JUDO

ZAWODNICY
(Aa)


1.
Katarzyna Kłys
(70kg)


KS Polonia Rybnik


2.
Arleta Podolak
(57 kg)


GKS Czarni Bytom


3.
Daria Pogorzelec
(78 kg)


SGKS Wybrzeże Gdańsk


4.
Maciej Sarnacki
(+100 kg)


TS Gwardia Olsztyn

OSOBY WSPÓŁPRACUJĄCE

1.
Piotr Sadowski


Trener
(Ao)


2.
Aneta Szczepańska


Trener
(Ao)


3.
Sławomir Kownacki


Prezes
(Ao)

Tomasz Lisicki
trener akredytacja P


Artur Kłys
trener akredytacja P


Agata Ozdoba sparingpartnerka
przepustka TVP

KAJAKARSTWO


SLALOM


ZAWODNICY
(Aa)


1.
Grzegorz Hedwig


Start Nowy Sącz


2.
Maciej Okręglak


Start Nowy Sącz


3.
Natalia Pacierpnik


KKK Kraków


4.
Marcin Pochwała


KKK Kraków


5.
Piotr Szczepański


KKK Kraków


OSOBY WSPÓŁPRACUJĄCE

1.
Piotr Kożuch


Trener
(Ao)


2.
Jarosław Miczek


Trener
(Ao)


3.
Ondrej Mohout


Trener
(Ao)


4.
Henryk Polaczyk


Trener
(Ao)


5.
Piotr Markiewicz


Kierownik
ekipy
(Ao)

SPRINT


ZAWODNICY
(Aa)


1.
Edyta Dzieniszewska
-
Kierkla


Sparta Augustów


2.
Beata Mikołajczyk


UKS Kopernik Bydgoszcz


3.
Karolina Naja


AZS AWF Gorzów Wlkp.


4.
Marta Walczykiewicz


KTW Kalisz


5.
Ewelina Wojnarowska


Warta Poznań


6.
Paweł Kaczmarek


AZS AWF Gorzów Wlkp.


7.
Tomasz Kaczor


Warta Poznań


8.
Mateusz Kamiński


OKSW Olsztyn


9.
Michał Kudła


KS Posnania


OSOBY WSPÓŁPRACUJĄCE


1.
Dariusz Bresiński


Trener
(Ao)


2.
Tomasz Kryk


Trener
(Ao)


3.
Rafał Rogoziecki


Trener
(Ao)


4.
Józef Bejnarowicz


Prezes

Akredytacja Międzynarodowej
Federacji Kajakowej


Bogumił Głuszkowski
trener przepustka TVP

KOLARSTWO SZOSOWE

ZAWODNICY
(Aa)


1.
Małgorzata Jasińska


Ale Cipollini


2.
Katarzyna Niewiadoma


Rabo
-
Liv Women Cycling Team


3.
Anna Plichta


BTC City Ljubljana


4.
Maciej Bodnar


Tinkoff


5.
Michał Gołaś


Team Sky


6.
Michał Kwiatkowski


Team Sky


7.
Rafał Majka


Tinkoff


OSOBY WSPÓŁPRACUJĄCE


1.
Piotr Wadecki


Trener
(Ao)


2.
Mariusz Mazur


Trener
(Ao)


3.
Marek Bajfus


Mechanik
(Ao)


4.
Michał Pomietło


Mechanik
(Ao)


5.
Wacław Skarul


Prezes (Ao)

TOROWE


ZAWODNICY
(Aa)


1.
Edyta Jasińska


TKK Pacific Nestle Fitness Cycling Team


2.
Justyna Kaczkowska


UKKS Imielin Team Corratec


3.
Daria Pikulik


BCM Nowatex Ziemia Darłowska


4.
Natalia Rutkowska


TKK Pacific Nestl
e Fitness Cycling Team


5.
Małgorzata Wojtyra


Planet X BoGo Szczecin


6.
Krzysztof Maksel


Stal Ocetix Iglotex Grudziądz


7.
Rafał Sarnecki


Stal Ocetix Iglotex Grudziądz


8.
Damian Zieliński


GK Piast Szczecin


9.
Kamil Kuczyński


P
-
Zawodnik rezerwowy


GK Piast Szczecin


10.
Katarzyna Pawłowska


P

zawodniczka rezerwowa


Boels
-
Dolmans




OSOBY WSPÓŁPRACUJĄCE


1.
Andrzej Tołomanow


Trener
(Ao)


2.
Grzegorz Ratajczyk


Trener
(Ao)


3.
Dariusz Mikrut


Mechanik
(Ao)


4.
Tomasz
Wieczorek


Mechanik
(Ao)


MTB


ZAWODNICZKI
(Aa)


1.
Katarzyna Solus
-
Miśkowicz


Volkswagen Samochody Użytkowe


2.
Maja Włoszczowska


Kross Racing Team




OSOBY WSPÓŁPRACUJĄCE


1.
Michał Krawczyk


Trener
(Ao)


2.
Hubert Grzebinoga


Mechanik
(Ao)


LEKKOATLETYKA


ZAWODNICY
(Aa)


1.
Emilia Ankiewicz


AZS AWF
Warszawa


2.
Maria Andrejczyk


LUKS Hańcza Suwałki


3.
Rafał Augustyn


LKS Stal Mielec


4.
Iga Baumgart


BKS Bydgoszcz


5.
Sylwester Bednarek


RKS Łódź


6.
Adrian Błocki


AZS AWF Katowice


7.
Konrad Bukowiecki


PKS Gwardia Szczytno


8.
Paulina Buziak


LKS Stal Mielec


9.
Angelika Cichocka


SKLA Sopot


10.
Damian Czykier


KS Podlasie Białystok


11.
Martyna Dąbrowska


UKS 19 Bojary Białystok


12.
Patryk Dobek


SKLA Sopot


13.
Agnieszka Dygacz


AZS AWF Katowice


14.
Sofia Ennaoui


MKL Szczecin


15.
Paweł Fajdek


Agros Zamość


16.
Rafał Fedaczyński


AZS UMCS Lublin


17.
Joanna Fiodorow


OŚ AZS Poznań


18.
Agata Forkasiewicz


AZS AWF Wrocław


19.
Żaneta Glanc



AZS Poznań


20.
Łukasz Grzeszczuk


Warszawianka


21.
Paulina Guba


OKS Start Otwock


22.
Michał Haratyk


AZS AWF Kraków


23.
Karol Hoffmann


MKS Aleksandrów Łódzki


24.
Małgorzata Hołub


KL Bałtyk Koszalin


25.
Anna Jagaciak
-
Michalska


OŚ AZS Poznań


26.
Jakub Jelonek


AZS AWF Kraków


27.
Joanna Jóźwik


AZS AWF Warszawa


28.
Anna Kiełbasińska


SKLA Sopot


29.
Karolina Kołeczek


UKS Trójka Sandomierz


30.
Klaudia Konopko


UKS 19 Bojary Białystok


31.
Malwina Kopron


OŚ AZS Poznań


32.
Matylda Kowal


CWKS Resovia Rzeszów


33.
Katarzyna Kowalska


LKS Vectra Włocławek


34.
Artur Kozłowski


MULKS MOS Sieradz


35.
Kacper Kozłowski


AZS UWM Olsztyn


36.
Łukasz Krawczuk


WKS Śląsk Wrocław


37.
Marcin Krukowski


Warszawianka


38.
Jakub Krzewina


WKS Śląsk Wrocław


39.
Adam Kszczot


RKS Łódź


40.
Iwona Lewandowska


LKS Vectra Włocławek


41.
Marcin Lewandowski


CWZS Zawisza Bydgoszcz


42.
Kamila Lićwinko


Podlasie Białystok


43.
Joanna Linkiewicz


AZS AWF Wrocław


44.
Piotr Lisek


OSOT Szczecin


45.
Tomasz Majewski


AZS AWF Warszawa


46.
Piotr Małachowski


WKS Śląsk Wrocław


47.
Wojciech Nowicki


Podlasie Białystok


48.
Rafał Omelko


AZS AWF Wrocław


49.
Michał Pietrzak


AZS AWF Katowice


50.
Marika Popowicz
-
Drapała


CWZS Zawisza Bydgoszcz


51.
Ewelina Ptak


WKS Śląsk Wrocław


52.
Yared Shegumo


AZS AWF Warszawa


53.
Robert Sobera


AZS AWF Wrocław


54.
Katarzyna Sokólska


UKS 19 Bojary Białystok


55.
Monika Stefanowicz


WKS Grunwald Poznań


56.
Ewa Swoboda


UKS Czwórka Żory


57.
Henryk Szost


WKS Grunwald Poznań


58.
Agnieszka Szwarnóg


AZS AWF Kraków


59.
Justyna Święty


AZS AWF Katowice


60.
Wojciech Theiner


AZS KU Politechniki Opolskiej Opole


61.
Karolina Tymińska


SKLA Sopot


62.
Robert Urbanek


MKS Aleksandrów Łódzki


63.
Danuta Urbanik


KKS Victoria Stalowa Wola


64.
Paweł Wiesiołek


Warszawianka


65.
Anita Włodarczyk


RKS Skra Warszawa


66.
Paweł Wojciechowski


CWZS Zawisza Bydgoszcz


67.
Patrycja Wyciszkiewicz


OŚ AZS Poznań


68.
Karol Zalewski


AZS UWM Olsztyn


69.
Krystian Zalewski


UKS Barnim Goleniów




OSOBY WSPÓŁPRACUJĄCE


Krzysztof Augustyn


Trener (Ao)


Ireneusz Bukowiecki


Trener (Ao)


Czesław Cybulski


Trener (Ao)


Wiesław Czapiewski


Trener (Ao)


Piotr Galon


Trener (Ao)


Jarosław Jagaciak


Trener (Ao)


Krzysztof Kaliszewski


Trener (Ao)


Jacek Kostrzeba


Trener (Ao)


Zbigniew Król


Trener (Ao)


Jacek Lewandowski


Trener (Ao)


Tomasz Lewandowski


Trener (Ao)


Michał Lićwinko


Trener (Ao)


Józef Lisowski


Trener (Ao)


Dariusz Łoś


Trener (Ao)


Aleksander Matusiński


Trener (Ao)


Henryk Olszewski


Trener (Ao)


Marek Rożej


Trener (Ao)

Karol Sikorski


Trener (Ao)


Witold Suski


Trener (Ao)


Krzysztof Szałach


Trener (Ao)


Marcin Szczepański


Trener (Ao)


Malwina Wojtulewicz


Trener (Ao)


Andrzej Wołkowycki


Trener (Ao)


Jerzy Skucha


Prezes
(Ao)


ŁUCZNICTWO


ZAWODNICZKA
(Aa)


1.
Karina Lipiarska
-
Pałka


ULKS Grot Zabierzów


OSOBY WSPÓŁPRACUJĄCA


1.
Jarosław Walaszek


Trener
(Ao)


PIĘCIOBÓJ NOWOCZESNY


ZAWODNICY
(Aa)


1.
Anna Maliszewska


UKS Żoliborz
Warszawa


2.
Oktawia Nowacka


Stowarzyszenie Pięciobój Polski
-
CWKS Legia Warszawa


3.
Szymon Staśkiewicz


Zielonogórski KS Drzonków


OSOBY WSPÓŁPRACUJĄCE


1.
Stanisław Pytel


Trener
(Ao)


2.
Andrzej
Żółkiewski


Trener
(Ao)


3.
Anna Bajan


Prezes
(Ao)


PIŁKA RĘCZNA


ZAWODNICY
(Aa)


1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.


8.


9.


10.


11.


12.


13.


14.


15.


P
-
Zawodnik rezerwowy

OSOBY WSPÓŁPRACUJĄCE


1.
Tałant Dujszebajew Mukhanabe


Trener
(Ao)


2.
Robert Lis


Trener
(Ao)


3.
Marcin Rosengarten


Kierownik ekipy
(Ao)


4.
Henryk Szczepański


Wiceprezes
(Ao)


PIŁKA SIATKOWA HALOWA


ZAWODNICY
(Aa)


1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.


8.


9.


10.


11.


12.


OSOBY WSPÓŁPRACUJĄCE


1.
Stephane Antiga


Trener
(Ao)


2.
Philippe Blain


Trener
(Ao)


3.
Wojciech Janas


Trener (Ao) / Przepustka TVP


4.
Oskar Kaczmarczyk


Statystyk
(Ao)


5.
Robert Kaźmierczak


Statystyk (Ao)


6.
Jacek Kasprzyk


Prezes (Ao)

PLAŻOWA


ZAWODNICY
(Aa)


1.
Monika Brzostek


AZS UMCS TPS Lublin


2.
Kinga Kołosińska


AZS UMCS TPS Lublin


3.
Grzegorz Fijałek


UKS SMS Łódź


4.
Mariusz Prudel


TS Volley Rybnik


5.
Piotr Kantor


MKS Dąbrowa Górnicza


6.
Bartosz Łosiak


Jastrzębie Borynia


OSOBY WSPÓŁPRACUJACE


1.
Łukasz Fijałek


Trener
(Ao)


2.
Grzegorz Klimek


Trener
(Ao)


3.
Martin Olejnak


Trener (Ao)


Maciej Biernat
statystyk przepustka TVP


PŁYWANIE


ZAWODNICY
(Aa)


1.
Katarzyna Baranowska


AZS
-
AWFiS Gdańsk


2.
Konrad Czerniak


AZS
-
AWF Katowice


3.
Anna Dowgiert


Śląsk
Wrocław


4.
Paweł Juraszek


Dziewiątka Dzierżoniów


5.
Radosław Kawęcki


AZS AWF Warszawa


6.
Kacper Klich


Śląsk Wrocław


7.
Paweł Korzeniowski


AZS AWF Warszawa


8.
Kacper Majchrzak


Warta Poznań


9.
Tomasz Polewka


AZS AWF Katowice


10.
Mateusz Sawrymowicz


MKP Szczecin


11.
Marcin Stolarski


UKS Żoliborz Warszawa


12.
Diana Sokołowska


AZS AWFiS Gdańsk


13.
Jan Świtkowski


UKS Skarpa Lublin


14.
Alicja Tchórz


MKS Juwenia Wrocław


15.
Aleksandra Urbańczyk


AZS UŁ PŁ Łódź


16.
Paweł Werner


MKS Juwenia Wrocław


17.
Katarzyna Wilk


AZS AWF Katowice

18.
Wojciech Wojdak


UKP Unia Oświęcim


19.
Filip Wypych


AZS UŁ PŁ Łódź


20.
Filip Zaborowski


MKP Szczecin


21.
Joanna Zachoszcz


AZS UWM Olsztyn


OSOBY WSPÓŁPRACUJĄCE


1.
Piotr Gęgotek


Trener
(Ao)


2.
Paweł Słomiński


Trener
(Ao)


3.
Andrzej Świtkowski


Trener
(Ao)


4.
Michał Szymański


Trener
(Ao)


5.
Jacek Puciło


Trener
(Ao) pływanie długodystansowe


Przemysław Ptaszyński
trener akredytacja

Robert Białecki trener
przepustka TVP

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW


ZAWODNICY
(Aa)


1.
Bartłomiej Bonk
(105 kg)


Budowlani Opole


2.
Arkadiusz Michalski
(105 kg)


Budowlani Opole


3.
Adrian Zieliński
(94 kg)


CWZS Zawisza Bydgoszcz


4.
Tomasz Zieliński
(94 kg)


CWZS Zawisza Bydgoszcz


5.
Patrycja Piechowiak
(69 kg)


LKS Budowlani
-
Całus Nowy Tomyśl




OSOBY WSPÓŁPRACUJĄCE


1.
Ireneusz Pepłowski


Trener
(Ao)


2.
Ryszard Soćko


Trener
(Ao)


3.
Jerzy Śliwiński


Trener
(Ao)


STRZELECTWO SPORTOWE


ZAWODNICY
(Aa)


1.
Sylwia Bogacka


ZKS Gwardia Zielona Góra


2.
Klaudia Breś


CWZS
Zawisza Bydgoszcz


3.
Piotr Daniluk


Flota Gdynia


4.
Aleksandra Jarmolińska


CWKS Legia Warszawa


5.
Agnieszka Nagay


Orzeł Łódź


OSOBY WSPÓŁPRACUJĄCE


1.
Andrzej Kijowski


Trener
(Ao)


2.
Jolanta
Samu
lewicz


Trener

Ao / Przepustka TVP


3.
Cezary Staniszewski


Trener
-
Ao/ Przepustka TVP


4.
Tomasz Kwiecień


Prezes
(Ao)

Wiesław Gawlikowski
trener akredytacja

SZERMIERKA


ZAWODNICZKI
(Aa)


1.
Hanna Łyczbińska


AZS
UAM Poznań


2.
Bogna Jóźwiak



AZS Poznań


3.
Małgorzata Kozaczuk


AZS AWF Warszawa


4.
Aleksandra Socha


AZS AWF Warszawa


5.
Marta Puda


P
-
Zawodniczka rezerwowa


TMS Sosnowiec

OSOBY WSPÓŁPRACUJĄCE


1.
Norbert Jaskot


Trener
(Ao)


2.
Paweł Kantorski


Trener
(Ao)


3.
Adam Konopka


Prezes
(Ao)


Jacek Słupski
kierownik ekipy przepustka TVP



TAEKWONDO


ZAWODNICY
(Aa)


1.
Piotr Paziński
(80 kg)


AZS AWF Warszawa


2.
Karol Robak
(68 kg)


OŚ AZS Poznań


OSOBY WSPÓŁPRACUJĄCE


1.
Waldemar Łakomy


Trener
(Ao)


2.
Tomasz Pyciarz


Trener (Przepustka TVP / (Ao)


3.
Artur Chmielarz


Prezes
(Ao)


TENIS


ZAWODNICY
(Aa)


1.
Agnieszka Radwańska


WKT Mera Warszawa


2.
Jerzy Janowicz


MKT Łódź


3.
Łukasz Kubot


KKT Wrocław


4.
Marcin Matkowski


SKT Szczecin




OSOBY WSPÓŁPRACUJACE


1.
Tomasz Wiktorowski


Trener
(Ao)


2.
Radosław Szymanik


Trener
(Ao)


3.
Kim Tiilikainen


Trener (Ao)


4.
Dawid Celt


Trener (Ao) / Przepustka TVP


TENIS STOŁOWY


ZAWODNICY
(Aa)


1.
Katarzyna Grzybowska
-
Franc


SKTS Sochaczew


2.
Qian Li


KTS Tarnobrzeg


3.
Natalia Partyka


KTS Tarnobrzeg


4.
Kinga Stefańska


Akredytacja P zawodniczka rezerwowa /KTS Tarnobrzeg


5.
Jakub Dyjas


KST Energa
-
Manekin Toruń


6.
Daniel Górak


Bogoria Grodzisk Mazowiecki


7.
Zengyi Wang


PKS Kolping Jarosław


8.
Patryk Zatówka


Akredytacja P zawodnik rezerwowy


ASTS Olimpia
Unia Grudziądz


OSOBY WSPÓŁPRACUJĄCE


1.
Michał Dziubański


Trener
(Ao)


2.
Tomasz Krzeszewski


Trener
(Ao)


3.
Kai Xu


Trener
-
Ao / Przepustka TVP


4.
Wojciech Waldowski


Prezes


Zbigniew Nęcek
trener akredytacja P

TRIATHLON


ZAWODNICZKA
(Aa)


1.
Agnieszka Jerzyk


64
-
STO Leszno

OSOBA WSPÓŁPRACUJĄCA


1.
Paweł Barszowski


Trener
(Ao)

WIOŚLARSTWO


ZAWODNICY
(Aa)


1.
Krystian Aranowski


CWZS Zawisza Bydgoszcz


2.
Mateusz Biskup


AZS AWFiS Gdańsk


3.
Marcin Brzeziński


Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie


4.
Mikołaj Burda


RTW Lotto Bydgostia Bydgoszcz


5.
Wiktor Chabel


Posnania Poznań


6.
Monika Ciaciuch


RTW Lotto Bydgostia Bydgoszcz


7.
Weronika Deresz


Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie


8.
Joanna Dorociak


Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie


9.
Robert Fuchs


AZS UMK Energa Toruń


10.
Magdalena Fularczyk
-
Kozłowska


RTW Lotto Bydgostia
Bydgoszcz


11.
Miłosz Jankowski


AZS AWFiS Gdańsk


12.
Piotr Juszczak


CWZS Zawisza Stowarzyszenie
Wioślarskie


13.
Agnieszka Kobus


AZS
AWF Warszawa


14.
Joanna Leszczyńska


Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie


15.
Natalia Madaj


RTW Lotto Bydgostia Bydgoszcz


16.
Artur Mikołajczewski


KW Gopło Kruszwica

17.
Dariusz Radosz


RTW Lotto Bydgostia Bydgoszcz


18.
Zbigniew Schodowski


AZS AWF Gorzów Wlkp.


19.
Maria Springwald


AZS AWF Kraków


20.
Michał Szpakowski


CWZS Zawisza Bydgoszcz


21.
Daniel Trojanowski


CWZS Zawisza Stowarzyszenie
Wioślarskie


22.
Natan Węgrzycki
-
Szymczyk


AZS AWF Warszawa


23.
Anna
Wierzbowska


AZS AWF Kraków


24.
Maria Wierzbowska


AZS AWF Kraków


25.
Mateusz Wilangowski


Wisła Grudziądz


26.
Mirosław Ziętarski


AZS UMK Energa Toruń


27.
Sylwia Lewandowska


Akredytacja P
-
zawodniczka rezerwowa


Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie


28.
Dawid Grabowski


Akredytacja P
-
zawodnik rezerwowy


Posnania Poznań

OSOBY WSPÓŁPRACUJĄCE


1.
Przemysław Abra
hamczyk


Trener
(Ao)


2.
Piotr Buliński


Trener
(Ao)


3.
Michał Kozłowski


Trener
(Ao)


4.
Jarosław Szymczyk


Trener
(Ao)


5.
Marcin Witkowski


Trener
(Ao)


6.
Aleksander Wojciechowski


Trener
(Ao)


7.
Giuseppe de Capua


Trener
(Ao)


8.
Bogusław Gryczuk


Kierownik ekipy (Ao
)


9.
Ryszard Stadniuk


Prezes

Akredytacja Międzynarodowej
Federacji Wioślarskiej

ZAPASY


ZAWODNICY
(Aa)


1.
Katarzyna Krawczyk
(53 kg)


MKS Cement Gryf
Chełm


2.
Iwona Matkowska
(48 kg)


WKS Grunwald Poznań


3.
Monika Michalik
(63 kg)


WKS Grunwald Poznań


4.
Agnieszka Wieszczek
-
Kordus
(69 kg)


WKS Grunwald Poznań


5.
Radosław Baran
(97 kg)


WKS Grunwald
Poznań


6.
Robert Baran
(125 kg)


LKS Ceramik
Krotoszyn


7.
Zbigniew Baranowski
(86 kg)


AKS Białogard


8.
Magomedmurad Gadzhiev
(65 kg)


AKS Białogard

OSOBY WSPÓŁPRACUJĄCE


1.
Yusup Abdusalamov


Trener
(Ao)


2.
Krzysztof Ołenczyn


Trener
(Ao)


3.
Grzegorz Pieronkiewicz


Prezes
(Ao)

Władysław Stecyk trener akredytacja P


Sebastian Jeziorzański sparingpartner przepustka TVP


ŻEGLARSTWO


ZAWODNICY
(Aa)


1.
Małgorzata Białecka


Sopocki Klub Żeglarski


2.
Irmina Mrózek
-
Gliszczyńska


Chojnicki Klub Żeglarski


3.
Paweł Kołodziński


AZS AWFiS Gdańsk


4.
Piotr Myszka


AZS AWFiS Gdańsk


5.
Łukasz Przybytek


AZS AWFiS Gdańsk


6.
Agnieszka Skrzypulec


SEJK Pogoń Szczecin


7.
Kacper Ziemiński


SEJK Pogoń Szczecin

OSOBY WSPÓŁPRACUJĄCE


1.
Paweł Kacprowski


Trener
(Ao)


2.
Paweł Kowalski


Trener
(Ao)


3.
Cezariusz
Piórczyk


Trener
(Ao)


4.
Zdzisław Staniul


Trener
(Ao)


5.
Tomasz Chamera


Kierownik ekipy
(Ao)


6.
Wiesław Kaczmarek


Prezes
(Ao)

Marek Gałkiewicz
trener / Przepustka TVP


Maciej Grabowski
trener / Przepustka TVP


Mariusz Goliński
trener / Przepustka TVP

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: