SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty pozostałe Tiger Woods aresztowany za jazdę po alkoholu. Szokujące ZDJĘCIE

Tiger Woods aresztowany za jazdę po alkoholu. Szokujące ZDJĘCIE

30.05.2017, godz. 07:26
Tiger Woods
Tiger Woods w latach świetności   foto: EAST NEWS

Tiger Woods był przed laty prawdziwą gwiazdą. W golfie wygrywał turniej za turniejem i stał się prawdziwym multimilionerem, ale kłopoty przyszły, gdy na jaw wyszły jego liczne romanse. A teraz Amerykanin ma kolejne probemy. W poniedziałek został aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu, a opinię publiczną zaszokowało jego zdjęcie, jakie wyciekło do sieci z bazy policyjnej.

Golf dał mu wielką sławę i jeszcze większe pieniądze. Ale najwyraźniej Tiger Woods nie do końca potrafił sobie z tym poradzić. Najpierw rysą na jego życiorysie, a także karierze, okazał się skandal obyczajowy związany z licznymi zdradami i romansami ówczesnej żony. Później Amerykanin zaczął mieć poważne problemy zdrowotne i od tamtej pory znalazł się na równi pochyłej.

Choć na biedę raczej narzekać nie może, to doczekał się kolejnych kłopotów. W poniedziałek policja zatrzymała go, gdy prowadził samochód pod wpływem środków odurzających, najprawdopodobniej alkoholu. Do zdarzenia doszło o trzeciej nad ranem czasu lokalnego nieopodal jego posiadłości na Florydzie. Woods został przewieziony na komisariat w Palm Beach, gdzie spędził kolejne osiem godzin. Z aresztu wyszedł po wpłaceniu kaucji.

Szok wywołało jednak zdjęcie, jakie trafiło do sieci. Fotografia wyciekła do Internetu z bazy policyjnej i przedstawia Woodsa, który delikatnie mówiąc nie wygląda najlepiej. Nawet najbardziej przekonującym prawnikom trudno byłoby przekonać kogokolwiek, że Amerykanin nie był pod wpływem alkoholu lub narkotyków.

41-letni Woods to prawdziwa legenda golfa. Na zawodowstwo przeszedł w 1996 roku i od tamtej pory wygrał ponad sto turniejów, z czego aż czternaście wielkoszlemowych. Numerem jeden światowych list był łącznie przez 673 tygodnie.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: