SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty pozostałe Tiger Woods zatrzymany. Policja udostępniła nagranie [WIDEO]

Tiger Woods zatrzymany. Policja udostępniła nagranie [WIDEO]

01.06.2017, godz. 11:46
Tiger Woods: To wszystko moja wina   - 2119
Tiger Woods: To wszystko moja wina foto: EAST NEWS

Na początku tygodnia dotarła do nas informacja, że Tiger Woods został zatrzymany przez policję. Legendarny golfista spał w swoim samochodzie z włączonym silnikiem. 41-latek z Kalifornii tłumaczył się, że zażył silne leki przeciwbólowe i jego organizm niespodziewanie zareagował na te środki. Funkcjonariusze starali się z Woodsem porozumieć, ale jak pokazuje nagranie wideo, mieli z tym spory problem.

Tiger Woods tuż po zatrzymaniu zgodził się na badanie alkomatem. Okazało się, że był trzeźwy. W związku z tym policjanci pobrali od legendarnego golfisty próbkę moczu, by sprawdzić czy nie był pod wpływem innych środków odurzających. Na początku lipca sprawą 41-latka zajmie się sąd. Sam zainteresowany zdążył już wydać oświadczenie w sprawie. Według niego do słabszego samopoczucia przyczyniły się silne leki. W ostatnich latach przeszedł kilka operacji kontuzjowanego kręgosłupa i regularnie zażywa środki przeciwbólowe. Golfista uważa, że właśnie te medykamenty wpłynęły nieoczekiwanie na jego organizm.

Policjanci w raporcie wyraźnie zaznaczyli, że sportowiec starał się z nimi współpracować. Było to jednak bardzo trudne, ponieważ ledwo dało się go zrozumieć. Znaleziony został śpiący w poobijanym samochodzie z włączonym silnikiem. Po kilku dniach policja udostępniła nagranie wideo z miejsca zatrzymania. Widać na nim jak funkcjonariusz prosi Woodsa, by podążał wzrokiem za światłem z latarki. Głowa golfisty pozostała jednak nieruchoma...

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: