SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty pozostałe Tiger Woods zatrzymany w porozbijanym aucie. Policja ma już raport

Tiger Woods zatrzymany w porozbijanym aucie. Policja ma już raport

31.05.2017, godz. 09:36
Tiger Woods
Tiger Woods w latach świetności   foto: EAST NEWS

Informacja o tym, że Tiger Woods został zatrzymany przez policję błyskawicznie obiegła cały świat. Legendarny golfista spał w swoim samochodzie z włączonym silnikiem. Służby sporządziły już raport. Okazuje się, że pojazd 41-latka był poobijany. Sam zatrzymany poddał się badaniu alkomatem, które potwierdziło jego wersję, że był trzeźwy.

Tiger Woods w poniedziałek opuścił areszt po wpłaceniu kaucji. Golfista wydał także oświadczenie, w którym poinformował, że przyczyną jego nagłego spadku formy jest reakcja organizmu na leki. Swój raport sporządzili już także policjanci. Funkcjonariusze potwierdzili, że w momencie zatrzymania 41-latek mówił bardzo niewyraźnie, a także nie potrafił samodzielnie przejść choćby kilku metrów. Nie wiedział także, gdzie się znajduje.

Zobacz: Tiger Woods aresztowany za jazdę po alkoholu. Szokujące ZDJĘCIE

Funkcjonariuszy poinformował, że wcześniej zażył kilka rodzajów leków, także przeciwbólowe. W raporcie zaznaczono, że zatrzymany bardzo starał się współpracować. Nie miał obiekcji przeciwko badaniu alkomatem, które wykazało, że był trzeźwy. Samochód Tigera Woodsa wzbudził podejrzenia śledczych. Pojazd miał przebite dwie opony i poobijane zderzaki. 41-letni golfista zasnął za kierownicą pracującego auta.

W ostatnim czasie Tiger Woods nie potrafi wspiąć się ponownie na wyżyny swoich umiejętności. Ostatni turniej zawodowy wygrał w 2013 roku. Później zaczęły się jego problemy ze zdrowiem. Przeszedł cztery operacje kręgosłupa. W karierze wygrał aż siedemdziesiąt dziewięć turniejów cyklu PGA Tour. Na początku lipca ma stanąć przed sądem w związku z zatrzymaniem przez policję.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: