SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty pozostałe Wielkanoc: Sprawdź co jadł Robert Lewandowski i gdzie poleciał Grzegorz Krychowiak [ZDJĘCIA]

Wielkanoc: Sprawdź co jadł Robert Lewandowski i gdzie poleciał Grzegorz Krychowiak [ZDJĘCIA]

29.03.2016, godz. 08:24
Grzegorz Krychowiak, Celia Jaunat, Wielkanoc
Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat Wielkanoc spędzili w Wiedniu foto: Instagram

Wielkanoc to dla Polaków czas spotkań z rodziną przy świątecznym stole. Bardzo często jedyny taki okres w roku. Nic dziwnego, że nikt z nas nie zamieniłby tego czasu na nic innego. Sportowcy jednak różnie podchodzą do Wielkiej Nocy. Jedni, jak Grzegorz Krychowiak, wyjeżdżają w małym gronie, inni, jak Cristiano Ronaldo, opalają się na leżaku. Są też tradycjonaliści, którzy jedzą jajka. W tym ostatnim gronie znajduje się m.in. Robert Lewandowski.

Dla piłkarzy Wielkanoc w tym roku wypadła wyjątkowo korzystnie. W sobotę rozegrali bowiem mecz w reprezentacji, a kluby pauzowały ze względu na termin FIFA. Nasi kadrowicze mogli więc spokojnie zostać jeszcze dwa dni w kraju, by w gronie rodzinnym cieszyć się ze zmartwychwstania Pana Jezusa. Z szansy nie skorzystał Grzegorz Krychowiak. Pomocnik Sevilli spakował swoich najbliższych i wraz z nimi poleciał do Wiednia, by cieszyć się z kilkudniowego urlopu.

Wielkanoc u sportowców

Robert Lewandowski postawił na połączenie tradycji z nowoczesnością. W zasadzie to zrobiła to jego żona, Ania, która po raz kolejny zaprezentowała swoje kulinarne popisy na Instagramie. "Lewy" przy świątecznym stole mógł więc zajadać się faszerowanymi jajkami z awokado i suszonymi pomidorami. Znacznie pasa poluzowała sobie nasza mistrzyni MMA Joanna Jędrzejczyk, a Kamil Syprzak poszedł do kościoła ze święconką.

Nie tylko rodzimi sportowcy obchodzili Wielkanoc. Dla przykładu Gareth Bale bawił się ze swoją córeczką Albą. Dziecko gwiazdy Realu Madryt, zgodnie z brytyjską tradycją, szukało wielkanocnych jajek na drzewku w ogrodzie. Kolega Walijczyka z Realu Madryt, Cristiano Ronaldo, przerwę świąteczną wykorzystał na... opalanie się. Portugalczyk położył się na leżaczku i łapał promienie słoneczne z bezchmurnego nieba.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: