SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty pozostałe The World Games 2017: Bilety na The World Games. Jak i za ile kupić?

The World Games 2017: Bilety na The World Games. Jak i za ile kupić?

10.07.2017, godz. 09:53
The World Games 2017 logo
Logo The World Games 2017 foto: The World Games

Już 20 lipca we Wrocławiu odbędzie się impreza The World Games 2017. Są to igrzyska sportów pozaolimpijskich. W stolicy Dolnego Śląska można liczyć na wyjątkowe sportowe emocje. Chętni na obejrzenie zawodów w sportach walki, piłce ręcznej plażowej czy żużlu wciąż mogą nabyć wejściówki na zmagania sportowców. Jak kupić bilety na World Games 2017 we Wrocławiu? Ile kosztują wejściówki na TWG?

X Światowe Igrzyska Sportowe The World Games 2017 odbędą się w dniach 20-30 lipca 2017 roku. W stolicy Dolnego Śląska i najbliższej okolicy zaprezentują się zawodnicy dyscyplin, które na co dzień nie są szeroko transmitowane lub podziwiane. Polacy na sukces liczą przede wszystkich w żużlu i piłce ręcznej plażowej. Oprócz nich rozegrane zostaną zawody między innymi w tańcu sportowym, sumo, jiu-jitsu, kajak polo, squashu, futbolu amerykańskim, wspinaczce czy fistballu. Emocji z pewnością nie zabraknie!

Gdzie kupić bilety na The World Games?

Bilety na The World Games 2017 we Wrocławiu można nabywać za pośrednictwem portalu ebilet.pl. Organizatorzy zapewnili spory wybór wejściówek - na każdą dyscyplinę można nabyć je oddzielnie. Co więcej, dostępne są także karnety, które uprawniają do oglądania wszystkich pojedynków dyscyplin, trwających dwa dni. Oprócz Internetu bilety można kupować w stacjonarnych punktach sprzedaży. Ich pełna lista znajduje się w TYM MIEJSCU.

Rodzaje biletów na TWG 2017

Organizatorzy The World Games Wrocław 2017 przygotowali kilka rodzajów biletów. Podstawową wejściówką jest normalna - w pełnej cenie. Dla uczniów, studentów i emerytów powyżej 60. roku życia przysługuje 50% zniżka. Bilety VIP uprawniają do korzystania z baru. Jeśli ktoś na miejsce zmagań udaje się całą rodziną, to może kupić specjalne prawo wstępu (2+3, 2+4 i 2+5). Oprócz tego dostępne są wcześniej wspomniane karnety - jeden bilet na wszystkie zawody danej dyscypliny.

Ile kosztują bilety na The World Games 2017

Ceny za bilety na TWG ustalono na optymalnym poziomie. Niezbyt wysoka cena wejściówek ma spopularyzować dyscypliny, które zostaną rozegrane we Wrocławiu i okolicach. Na niektóre konkurencje bilet można kupić już za 10 złotych. Przeciętna cena to jednak 15 złotych. Na najbardziej interesujące kibiców z Polski zawody żużlowe ustalono cenę 40 złotych.

Źródło: X-NEWS
autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: