SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport rio 2016 Rio 2016: SEKSOWNA Suzy Cortez gotowa na igrzyska! Powinna być maskotką? [ZDJĘCIA]

Rio 2016: SEKSOWNA Suzy Cortez gotowa na igrzyska! Powinna być maskotką? [ZDJĘCIA]

27.07.2016, godz. 12:48
Suzy Cortez
Suzy Cortez foto: Instagram

Pamiętacie Suzy Cortez? To ta szalona Miss BumBum Brazylii (Miss Pupy), wielka fanka Leo Messiego. Hojnie obdarzona przez naturę modelka co jakiś czas zaskakuje, malując ciało na cześć gwiazdora Barcelony i robiąc sobie inne seksowne fotki. Tym razem zmysłowa Suzy wykorzystała swoje boskie krągłości w innym celu - postanowiła promować igrzyska Rio 2016, które już za nieco ponad tydzień odbędą się w jej ojczyźnie. Zobaczcie, co wymyśliła Miss BumBum!

O Suzy Cortez zrobiło się głośno w zeszłym roku, gdy w cuglach zdobyła tytuł najładniejszej pupy Brazylii. Wśród reprezentantek każdego ze stanów nie brakowało mocnych rywalek jak np. sobowtórka Kardashian, ale Suzy zmiażdżyła konkurencję. Rosnącą popularność podkręca, zamieszczając w internecie swoje kolejne gorące fotki. Teraz znowu zrobiło się o niej głośno dzięki efektownym zdjęciom.
"Kocham sport i wpadłam na pomysł, żeby złożyć hołd wszystkim sportowcom. Dlatego pomalowałam swoje ciało tak, żebym była jak Olimpijska Pochodnia. Chciałam w ten sposób zachęcić fanów, żeby wspierali naszych bohaterów, którzy będą rywalizować w igrzyskach olimpijskich" - wyjaśniła Suzy Cortez.

Brazylijska seksbomba w olimpjskich barwach prezentuje się wybornie. Dlatego uważamy, że to ona powinna być oficjalną maskotką igrzyski Rio 2016, a nie jakiś tam dziwny zwierzak Vinicius (mieszaniec brazylijskich zwierząt).

Igrzyska rozpoczną się 5 sierpnia. Może i Suzy nie zostanie maskotką, ale tytuł Miss Igrzysk ma jak w banku! Powyżej gorące fotki zmysłowej Brazylijki.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: