SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty siatkówka Anna Grejman staje w obronie Bartosza Kurka: Śmiać mi się chce

Anna Grejman staje w obronie Bartosza Kurka: Śmiać mi się chce

17.10.2016, godz. 07:24
Wkurzyli nam Kurka i polegli
foto: CYFRA SPORT

Na początku października lider reprezentacji Polski siatkarzy Bartosz Kurek (28 l.) wydał oświadczenie, że rezygnuje z gry w lidze japońskiej, bo czuje się wypalony i stracił głód siatkówki. Tydzień później podpisał kontrakt w Skrze. Kibice nie do końca rozumieli decyzję zawodnika, plotkowano, że na drodze stanęło uczucie Bartka do koleżanki z boiska Anny Grejman (23 l.). Siatkarka zabrała głos w tej sprawie.

Nie zaprzeczyła, że coś ją łączy z Kurkiem, wyśmiała za to inne spekulacje w sprawie siatkarza. "Śmiać mi się chce, jak czytam te bzdury na temat Bartka" - napisała na swoim profilu internetowym. "Poleciał za kasą - źle, został bez pieniędzy - też źle. Oszukał, zakpił, zadrwił? Nigdy nikogo nie oszukał, znam go i w życiu by czegoś takiego nie zrobił" - przekonuje Ania, która wspierała swojego chłopaka.

"Byłam przy tym wszystkim i podziwiam, że to wszystko znosił. Było mi przykro, gdy widziałam komentarze ludzi zarzucających Bartkowi kłamstwo, i jednocześnie patrzyłam na człowieka, który ma faktycznie problem" - stwierdza Grejman.

Przy okazji w żartobliwy sposób potraktowała spekulacje, że jest w ciąży, a jej kontuzja kolana to przykrywka: "Ponoć kolano to ściema i jestem w szóstym. Błąd. W dziewiątym". I zamieściła zdjęcie z piłką włożoną pod koszulkę...

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: