SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty siatkówka Bartosz Kurek już wznowił karierę! Sensacyjny powrót do Skry

Bartosz Kurek już wznowił karierę! Sensacyjny powrót do Skry

09.10.2016, godz. 19:35
Bartosz Kurek
Bartosz Kurek foto: EAST NEWS

Bartosz Kurek twierdził, że jest wypalony i musi zawiesić karierę. Zerwał kontrakt z japońskim JT Thunders. Wydawało się, że prędko nie wróci do siatkówki, a tu taka niespodzianka! Lider polskiej reprezentacji znów zagra dla PGE Skry Bełchatów. Już poradził sobie ze swoimi problemami?

Bartosz Kurek zaskoczył chyba wszystkich fanów siatkówki. 28-latek niespodziewanie po czterech latach wrócił do Bełchatowa. Jego kariera wisiała na włosku. Kilka dni temu wydał specjalne oświadczenie, w którym zapowiedział dłuższą przerwę w grze. Czuł się wypalony i za porozumieniem stron rozwiązał lukratywny kontrakt z japońskim JT Thunder. Właściciele tej drużyny ładnie się zachowali, gdyż zrozumieli trudną sytuację Polaka, który stracił miłość do gry. Jak więc wytłumaczyć jego wielki powrót do Skry? Trzeba będzie poczekać na kolejne oświadczenie Kurka, gdyż prezes klubu Konrad Piechocki nie chciał zagłębiać się w ten temat.

"Jako klub nie wnikamy w przyczyny, dla których Bartek nie wyjechał do Japonii. Wszystko, co chciał przekazać na ten temat, ujął w swoim oświadczeniu. Kilka dni temu skontaktowałem się z nim i zaproponowałem mu odbudowę, zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym w Bełchatowie. Jak wielokrotnie podkreślał, traktuje nasz klub wyjątkowo" - czytamy we fragmencie komunikatu prasowego, zamieszczonego na oficjalnej stronie internetowej klubu. Prezes Skry dodał, że Kurek dostanie odpowiedni czas i wzmocni drużynę tylko wtedy, gdy będzie gotowy na 100 procent.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: