SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty siatkówka Bilety na Memoriał Wagnera. Ile kosztują wejściówki na Memoriał Wagnera 2017?

Bilety na Memoriał Wagnera. Ile kosztują wejściówki na Memoriał Wagnera 2017?

10.08.2017, godz. 18:54
Polska reprezentacja - siatkówka
Polska reprezentacja - siatkówka foto: EAST NEWS

Ile kosztują bilety na Memoriał Wagnera? Gdzie kupić bilety na Memoriał Wagnera 2017? W piątek 11 sierpnia rozpocznie się XV edycja towarzyskiego turnieju. Oprócz reprezentacji Polski w rozgrywkach udział wezmą silne kadry: Francji, Kanady i Rosji. Na początek podopieczni Ferdinando De Giorgiego zmierzą się z "Trójkolorowymi". Sprawdźcie, jak kupić bilety na Memoriał Wagnera w Krakowie.

XV Memoriał Wagnera będzie dla reprezentacji Polski ostatnim sprawdzianem przez mistrzostwami Europy, które zorganizowane zostaną w naszym kraju. Selekcjoner Ferdinando De Giorgi wybrał już osiemnastu zawodników na towarzyski turniej. Podczas krakowskiej imprezy biało-czerwoni zmierzą się kolejno z: Francją (mistrz Starego Kontynentu, zwycięzca Ligi Światowej 2017), Kanadą (trzecia drużyna tegorocznej Ligi Światowej) i Rosją (odwiecznym rywalem).

Memoriał Wagnera: Jak kupić bilety?

Bilety na Memoriał Wagnera w Krakowie można kupować za pośrednictwem serwisu abilet.pl. Strona oferuje wejściówki na każde z sześciu spotkań turnieju (Kanada - Rosja, Polska - Francja, Polska - Kanada, Francja - Rosja, Kanada - Francja i Polska - Rosja). Wciąż można nabywać karty wstępu na turniej.

Ile kosztują bilety na Memoriał Wagnera 2017?

Bilety na Memoriał Wagnera 2017 mają różne ceny, w zależności od dnia. Na 11 sierpnia (piątek) wejściówki można nabyć już za 40 złotych. Najdroższe kosztują 110 złotych. Na spotkania rozgrywane w sobotę 12 sierpnia najtańsze karty wstępu to wydatek rzędu 50 złotych, a najdroższe - 130 złotych. Na ostatni dzień ceny są najwyższe. Zaczynają się na 60 złotych, a kończą na 160 złotych. Dzieci do lat sześciu na Tauron Arenę wejdą za darmo, ale bez gwarancji miejsca siedzącego.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: