SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty siatkówka Dramat słynnego siatkarza. Jego 13-letni syn utonął w morzu

Dramat słynnego siatkarza. Jego 13-letni syn utonął w morzu

02.08.2017, godz. 08:57
znicz kondolencje żałoba świeca świeczka
foto: Dreamstime

Prawdziwa tragedia spotkała byłego siatkarza reprezentacji Argentyny Marcosa Milinkovicia. Podczas rodzinnych wakacji w Chorwacji zginął jeden z jego synów. 13-letni Luka utonął w Adriatyku, a jego ciało znalazł w morzu jeden z turystów.

Żona Marcosa Milinkovicia wraz z jego dwoma synami udała się na wczasy do Chorwacji. 13-letni Luka poinformował matkę, że idzie grać z kolegami w koszykówkę. Zamiast tego grupka znajomych wynajęła kajaki i zaczęła pływać po morzu. Po pewnym czasie znajomi zrezygnowali i poszli na pobliskie boisko, ale Luka postanowił zostać na wodzie.

Godzinę później do mężczyzny wypożyczającego sprzęt wodny zgłosił się jeden z turystów z prośbą o maskę do nurkowania. Na dnie morza zobaczył podejrzany kształt i chciał to sprawdzić. Gdy ponownie dotarł na miejsce okazało się, że to ciało chłopca. Luka został wyłowiony i był reanimowany na łodzi, a później także na brzegu, ale nie przyniosło to efektu.

Marcos Milinković to jedna z legend argentyńskiej siatkówki. W 2002 roku wybrano go nawet MVP mistrzostw świata. W Europie z powodzeniem występował w Grecji, ale przede wszystkim we Włoszech.

Tragiczna śmierć 13-letniego syna słynnego siatkarza. Są wyniki sekcji zwłok [NOWE FAKTY]

Były polski siatkarz w ciężkim stanie w szpitalu. Błyskawiczny atak choroby

Siatkarka z Dominikany ZASŁABŁA podczas meczu

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: