SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty siatkówka Earvin N'Gapeth znokautował rywala piłką. Co za atak! [WIDEO]

Earvin N'Gapeth znokautował rywala piłką. Co za atak! [WIDEO]

13.02.2017, godz. 13:20
Earvin Ngapeth
foto: Facebook

Earvin N'Gapeth jest jednym z najlepszych przyjmujących na świecie, a jego ataki to ogromny problem dla każdego rywala. Utalentowany siatkarz jest liderem swojej drużyny Casa Modena, która w niedzielę rywalizowała z Saugella Team Monza. Podczas wygranego spotkania Francuz zaatakował piłkę z drugiej linii i... trafił prosto w twarz przeciwnika. Znokautowany Nikola Jovović upadł i bardzo długo nie podnosił się z parkietu.

To z pewnością nie było najszczęśliwsze spotkanie dla serbskiego przyjmującego Nikoli Jovovicia. Jego drużyna toczyła w niedzielę wyjątkowo zacięte spotkanie z mistrzem Włoch, ekipą Casa Modena, w której jak zwykle błyszczał MVP ligi Earvin N'Gapeth. Francuski zawodnik po raz kolejny atakował piłkę z drugiej linii i tym razem nie trafił w parkiet, lecz... prosto w twarz przeciwnika!

Nikola Jovović od razu runął na parkiet i przez kilka sekund nie dawał znaku życia. Serb został powalony przez wyjątkowo mocne uderzenie, a jego klubowi koledzy od razu wezwali pomoc medyczną. Do poszkodowanego podbiegł również winowajca - N'Gapeth. Francuski zawodnik przeprosił rywala i dokładnie sprawdził, czy wszystko z nim w porządku. Po interwencji medyków lekko zataczający się zawodnik wrócił do gry, a publiczność nagrodziła jego ofiarność oklaskami.

Earvin N'Gapeth to najlepszy przyjmujący Mistrzostw Europy 2015, najlepszy zawodnik Ligi Światowej 2015 i MVP ligi włoskiej. O jego niezwykłych umiejętnościach przekonała się również reprezentacja Polski, głównie podczas rozgrywek Ligi Światowej w 2016 roku.

autor: Łukasz Biernacki zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: