SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport inne sporty siatkówka Jacek Olszewski, były mąż Agaty Mróz, chce się znowu ożenić!

Jacek Olszewski, były mąż Agaty Mróz, chce się znowu ożenić!

19.07.2017, godz. 10:53
Agnieszka Frąckowiak
foto: Facebook

Agata Mróz była wybitną polską siatkarką i choć w swoim życiu wygrała wiele meczów, to w 2008 roku przegrała ten najwazniejszy - z ciężką chorobą. Zostawiła męża i córeczkę, a pan Jacek Olszewski przez dziewięć lat sam musiał wychowywać małą Lilianę. Jakiś czas temu wreszcie znalazł jednak osobę, z którą może to robić. Zakochał się bowiem w pięknej Agnieszce Frąckowiak i planuje ponownie się ożenić!

Jacek Olszewski i Agata Mróz poznali się w 2006 roku w Szczyrku i niedługo później byli już razem. A gdy słynna siatkarka - dwukrotna mistrzyni Europy z reprezentacją Polski - dowiedziała się o swojej białaczce, jej partner natychmiast postanowił się oświadczyć. W maju 2007 roku zostali małżeństwem, a w kwietniu 2008 roku na świat przyszło ich jedyne dziecko - Liliana. Niestety już w czerwcu Agata zmarła, zaledwie dwa tygodnie po przeszczepie szpiku kostnego. Zostawiła męża z malutką córeczką i od tamtej pory to on musiał być nie tylko tatą, ale też mamą.

Przez lata sam całkowicie poświęcił się ukochanej Lilianie, która była dla niego jednym z wielu wspomnień po zmarłej żonie. Cały swój czas przeznaczał na dziecko, przez co odwrócili się od niego przyjaciele i znajomi, których zaniedbywał. Ale córeczka dawała mu mnóstwo szczęścia - Cała Agata, wiele po niej odziedziczyła. Takie same włosy, układ policzków, zęby, uśmiech. Po mnie ma tylko brązowe oczy - mówił pan Jacek cytowany przez "Rewię".

Ale po kilku latach poświęconych na wychowanie mógł wreszcie znaleźć nieco czasu dla siebie. A to za sprawą... samej córeczki - Tato, proszę, ożeń się w końcu! - powiedziała dwa lata temu panu Jackowi. Namawiała go, by poszedł na dyskotekę, znalazł jakąś kobietę, z którą mógłby się związać - Taką, żeby była dobra dla ciebie i dla mnie - przekonywała Liliana. A jej tata posłuchał. I znalazł nową miłość.

Z Agnieszką Frąckowiak poznał się przez Internet, ale szybko znaleźli wiele wspólnych tematów. I przede wszystkim zapałali do siebie sympatią. - Czy ja teraz mam żyć do końca życia jako były mąż błogosławionej? Trzeba się odciąć i iść do przodu. Lilka też potrzebuje kogoś, kto by wprowadził ją w żywioł kobiecości - mówił jakiś czas temu pan Jacek. A jego nowa miłość specjalnie dla niego postanowiła zamknąć swój salon urody we Wrocławiu i przeprowadzić się do Warszawy. - Nie porównuję Agaty i Agnieszki. Najważniejsze jest to, że znów kocham tak, że nie można bardziej - twierdzi Olszewski. Ale zaznacza, że niebagatelny wpływ na jego miłość do nowej wybranki ma też jej znakomity kontakt z córeczką. Były mąż Agaty Mróz z przytupem rozpoczął nowy etap w swoim życiu. Jak donosi "Rewia" wiele wskazuje na to, że wszystko skończy się ślubem! A pan Jacek z pewnością na to zasłużył.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: