SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty siatkówka Karol Kłos i Andrzej Wrona ogolili trenera w ramach akcji charytatywnej! [ZDJĘCIA]

Karol Kłos i Andrzej Wrona ogolili trenera w ramach akcji charytatywnej! [ZDJĘCIA]

20.12.2016, godz. 17:23
Jakub Bednaruk ogolony przez Andrzeja Wronę
foto: Instagram

Jakub Bednaruk to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiej siatkówki. Zawdzięcza to przede wszystkim swojej aktywności na portalach społecznościowych, co postanowił ostatnio wykorzystać do pomocy innym. Zachęcił do wpłacania pieniędzy na szczytny cel, a w zamian za określoną kwotę zobowiązał się do ścięcia włosów. O akcji dowiedzieli się Karol Kłos i Andrzej Wrona i to dzięki nim trener AZS Politechniki Warszawskiej został łysy!

Akcja została zorganizowana przed Fundację Herosi. Zatytułowano ją "Zetnij włosy Bednarukowi". Jej zasady były bardzo proste. Jeżeli zostałaby wpłacona kwota pięciu tysięcy złotych, to trener AZS Politechniki Warszawskiej obciąłby włosy. Przy dziesięciu tysiącach szkoleniowiec miał ostrzyc się na "jeżyka", a jeśli darczyńcy uzbieraliby piętnaście tysięcy złotych, to Jakub Bednaruk musiałby się ściąć na łyso. Cała zebrana kwota przekazana została na pomoc rodzicom dzieci zmagających się z nowotworem kości.

Ostatecznie zrealizowano trzeci punkt. Duża w tym zasługa Karola Kłosa i Andrzej Wrony. Znani polscy siatkarze uwielbiają żartować, a gdy mogli przy tym pomóc, to nie wahali się długo. Sportowcy przelali dziesięć tysięcy złotych i z radością poinformowali o tym na Facebooku. "Kuba! Razem z Andrzejem Wroną stwierdziliśmy, że kończymy tę zabawę. Łyso Ci?" - w swoim stylu skomentował Kłos.

Zgodnie z umową Bednaruk musiał poddać się skomplikowanemu fryzjerskiemu zabiegowi i został "siatkarskim Pazdanem", jak nazwał go Wrona. Piękny gest w szczytnym celu!

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: