SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport inne sporty siatkówka Liga Światowa 2017: Polska - Rosja NA ŻYWO. Transmisja TV, STREAM ONLINE

Liga Światowa 2017: Polska - Rosja NA ŻYWO. Transmisja TV, STREAM ONLINE

15.06.2017, godz. 20:18
Michał Kubiak, Bartosz Kurek_1pub
Michał Kubiak i Bartosz Kurek foto: PRESS FOCUS

Mecz siatkówki Polska - Rosja NA ŻYWO w telewizji. O której godzinie obejrzeć transmisję i STREAM w INTERNECIE? Biało-czerwoni znów wracają do gry w Lidze Światowej 2017, tym razem na własnym podwórku. Czy przywitają się z polską publicznością zwycięstwem nad odwiecznym rywalem? Gdzie obejrzeć w TV mecz Polska - Rosja w Lidze Światowej? Sprawdź, czy będzie darmowy STREAM ONLINE.

Mecz Polska - Rosja rozpocznie trzeci tydzień naszych siatkarzy z Ligą Światową. Rozegrali już sześć spotkań, na dwóch turniejach we Włoszech i w Bułgarii. Bilans ekipy Ferdinando De Giorgiego nie jest zły - trzy zwycięstwa i trzy porażki. Jedynce, co mogło martwić kibiców biało-czerwonych to fakt, że wszystkie niepowodzenia przyszły po kolei. Najpierw przegraliśmy z Iranem, a później z Bułgarią i Brazylią. Na szczęście Polakom udało się ograć na przełamanie Kanadę 3:1, którą trenuje były szkoleniowiec naszych siatkarzy - Stephane Antiga.

Wreszcie przyszedł jednak czas na polską odsłonę Ligi Światowej. Na początek, w czwartek o godz. 20:25, Polska zmierzy się z Rosją w Katowicach. Od zawsze mieliśmy na pieńku z tą reprezentacją. Niestety, często też ponosiliśmy porażki, jednak teraz to biało-czerwoni są faworytami. Rosja ma na koncie tylko dwa zwycięstwa, i to z najsłabszymi ekipami, co uszczupla jej szanse na awans do turnieju finałowego. Polacy mają proste zadanie - wygrać trzy mecze u siebie, niezależnie w jakim stosunku, co zagwarantuje im udział w finałach.

Gdzie NA ŻYWO w TV obejrzeć mecz Ligi Światowej Polska - Rosja? Transmisja w czwartek o godz. 20:25 na kanale Polsat Sport, a także na otwartym Polsacie. STREAM ONLINE będzie dostępny na platformie Ipla. Sport.se.pl zaprasza na relację NA ŻYWO!

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: