SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty siatkówka Liga Światowa. Bułgaria - Polska: Transmisja NA ŻYWO i STREAM LIVE ONLINE

Liga Światowa. Bułgaria - Polska: Transmisja NA ŻYWO i STREAM LIVE ONLINE

17.06.2016, godz. 14:35
Stephane Antiga
Stephane Antiga foto: Super Express

Bułgaria - Polska w telewizji, STREAM za DARMO w INTERNECIE. Obejrzyj NA ŻYWO. Przed podopiecznymi Stephan'a Antigi bardzo dobry sprawdzian przed sierpniowymi igrzyskami olimpijskimi w Rio de Janeiro. Na początek przygody z Ligą Światową czekają ich trzy spotkania w Kaliningradzie. Gdzie w TV obejrzeć meczu Bułgaria - Polska? Oglądaj darmowy STREAM ONLINE.

Biało-czerwoni w fazie grupowej Ligi Światowej rozegrają 9 spotkań, w których Stephane Antiga będzie mógł sprawdzać rózne warianty przed czekającymi w sierpniu igrzyskami olimpijskimi w Brazylii. O awans do finału LŚ Polacy nie muszą się martwić, ponieważ będą gospodarzem imprezy w Krakowie w dniach 13-17 lipca. W ten weekend czekają ich spotkania w Kaliningradzie, gdzie pierwszym przeciwnikiem będą w piątek Bułgarzy, w sobotę Rosjanie, a w niedzielę Serbowie.

- Zagramy między innymi z naszymi rywalami grupowymi z igrzysk, na przykład z Rosją, z którą idzie nam ostatnio bardzo dobrze. Ale na pewno nigdy nie powiem, że jest z nią łatwo. To, że często wygrywaliśmy z Rosjanami za mojej kadencji, nie zmienia faktu, iż bez dobrej gry nie ma mowy o sukcesie. Nawet jeśli nie każdy chce pokazać wszystko w takich meczach, to każdy chce wygrać. Jednego jestem pewien: zdobyliśmy nad nimi przewagę psychologiczną, a to sporo - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" szkoleniowiec reprezentacji Polski.

Mecz Bułgaria - Polska odbędzie się w piątek o godz. 17:25. Transmisja w telewizji na antenie Polsat i Polsat Sport Extra.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: