SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty siatkówka Liga Światowa: Polska - Bułgaria NA ŻYWO w TV. Transmisja i STREAM ONLINE

Liga Światowa: Polska - Bułgaria NA ŻYWO w TV. Transmisja i STREAM ONLINE

09.06.2017, godz. 17:41
Michał Kubiak, Bartosz Kurek_1pub
Michał Kubiak i Bartosz Kurek foto: PRESS FOCUS

Polska - Bułgaria NA ŻYWO. Oglądaj Ligę Światową 2017 w TV i w INTERNECIE. Biało-czerwoni kontynuują walkę o grę na turnieju finałowym. Na pierwszej imprezie we Włoszech spisali się bardzo dobrze pod wodzą nowego trenera Ferdinando De Giorgiego. Teraz będą rywalizować w Bułgarii. Na początek zagrają z gospodarzami. Gdzie obejrzeć mecz Ligi Światowej Polska - Bułgaria w TV? O której godzinie transmisja?

Po pierwszym weekendzie z Ligą Światową 2017 reprezentacja Polski ma na koncie pięć punktów. Wygrała z Brazylią (3:2) i Włochami (3:1), lecz w ostatnim meczu poległa z Iranem (1:3). Należy się jednak skupiać przede wszystkim na pozytywach, a tych było sporo w grze biało-czerwonych. Trzeba pochwalić Ferdinando De Giorgiego, który umiejętnie ułożył skład. Wciąż grają liderzy, tacy jak Michał Kubiak i Bartosz Kurek, ale gdy im nie idzie, trener nie boi się zaryzykować. Wprowadzał na boisko młodych siatkarzy, którzy robili różnicę. Najwięcej zachwytów było nad Aleksandrem Śliwą, który zaliczył rewelacyjny debiut z Brazylią. Teraz Polacy zagrają trzy mecze w Bułgarii. W piątek zmierzą się z gospodarzami turnieju, w sobotę z Brazylią, a w niedzielę z Kanadą.

Gdzie NA ŻYWO w TV obejrzeć mecz siatkarzy Polska - Bułgaria? Transmisja w telewizji o godz. 18:10 na kanale Polsat Sport. STREAM ONLINE będzie dostępny na platformie Ipla. Sport.se.pl zaprasza na relację LIVE.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: