SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty siatkówka Mąż Agaty Mróz znalazł nową partnerkę. Oto jego nowa wybranka [ZDJĘCIA]

Mąż Agaty Mróz znalazł nową partnerkę. Oto jego nowa wybranka [ZDJĘCIA]

02.04.2017, godz. 13:08
Jacek Olszewski
foto: Facebook

Od śmierci Agaty Mróz minęło już prawie dziewięć lat. Mąż siatkarki, Jacek Olszewski, w końcu znalazł nową partnerkę i zaczął układać sobie życie od nowa. Jego wybranką jest stylistka Agnieszka Frąckowiak, która specjalnie dla niego przeniosła się do Warszawy. Para jest ze sobą od roku, ale dopiero teraz postanowiła przestać się ukrywać.

Jacek Olszewski przeżył prawdziwą tragedię. Jego żona, siatkarka Agata Mróz pomimo choroby nowotworowej zdecydowała się na ciążę i urodziła córeczkę – Lilianę. Niestety sama przegrała z chorobą i odeszła, stając się symbolem heroicznej walki i poświęcenia. Blisko dziewięć lat po śmierci, jej mąż zaprezentował swoją nową partnerkę Agnieszkę Frąckowiak – stylistkę z Wrocławia, która ze względu na Olszewskiego przeprowadziła się do stolicy.

Para poznała się przez internet i szybko znalazła wiele wspólnego. Oboje mają dzieci z poprzednich związków. W „Pytaniu na śniadanie” Olszewski wyznał, że ich relacja zaczęła się już rok temu, a teraz zakochani postanowili przestać ukrywać się przed światem. Mężczyzna zapewnia, że z jego szczęścia cieszy się córka Agaty Mróz. Dziewczynka często zachęcała ojca, by ten w końcu się ożenił i choć początkowo była zazdrosna o Agnieszkę, to teraz panie się świetnie dogadują.

autor: Dominik Kania zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: