SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty siatkówka ME w siatkówce: W piątek rusza sprzedaż biletów na turniej w Polsce

ME w siatkówce: W piątek rusza sprzedaż biletów na turniej w Polsce

15.12.2016, godz. 16:03
Polska siatkówka
Polska (siatkówka) foto: EAST NEWS

Już w piątek 16 grudnia ruszy pierwsza tura sprzedaży biletów na ME w siatkówce, które w przyszłym roku odbędą się w Polsce. Kibice najpierw będą mogli nabyć wejściówki na spotkania półfinałowe i o medale. Wszystkie te mecze rozegrane zostaną w krakowskiej Tauron Arenie.

Pierwszy etap sprzedaży biletów na ME 2017 w siatkówce ruszy w piątek 16 grudnia. Obejmować on będzie spotkania półfinałowe i mecze o medale czempionatu, który odbędzie się w Polsce. Zarówno boje o finał, jak i ostatnie rywalizacje w turnieju zostaną rozegrane w krakowskiej Tauron Arenie. Najtańsze wejściówki pierwszej tury sprzedaży kosztować będą 40 złotych na półfinały. Na tę fazę turnieju udostępnione zostaną także bilety za 70, 120, 170, 200 i 240 złotych. Ceny za wejściówki na finał i rywalizację o brąz wynosić będą 110, 170, 220, 300 i 400 złotych.

Druga faza sprzedaży zaplanowana jest na pierwszy kwartał 2017 roku. Łącznie na ME w siatkówce dostępnych będzie ponad 170 tysięcy biletów. Turniej zostanie rozegrany na przełomie sierpnia i września w Gdańsku, Szczecinie, Katowicach i Krakowie. W fazie grupowej reprezentacja Polski zmierzy się z Serbią, Finlandią i Estonią.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: