SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty siatkówka Memoriał Wagnera: Polska - Francja w TV. Transmisja i STREAM ONLINE

Memoriał Wagnera: Polska - Francja w TV. Transmisja i STREAM ONLINE

11.08.2017, godz. 19:55
Bartosz Kurek
Bartosz Kurek foto: Super Express

Oglądaj NA ŻYWO mecz Polska - Francja w siatkówce. Memoriał Wagnera 2017 - transmisja TV i STREAM ONLINE. W towarzyskim turnieju reprezentanci Polski zrobią wszystko, by pokazać, że są w wysokiej formie. Będzie to bowiem ostatni sprawdzian przed mistrzostwami Europy w siatkówce, które odbędą się w naszym kraju. Na początek trudne zadanie - "Trójkolorowi". Gdzie oglądać Memoriał Wagnera w TV i INTERNECIE?

RELACJA NA ŻYWO - KLIKNIJ

Memoriał Wagnera zapowiada się niezwykle emocjonująco. W turnieju towarzyskim udział wezmą cztery drużyny, ale będą to ekipy bardzo silne. W Krakowie oprócz gospodarzy - Polaków - zagrają także reprezentanci Francji, Kanady i Rosji. Tak silnie obsadzona impreza może tylko pozytywnie wpłynąć na formę biało-czerwonych. Podopieczni Ferdinando De Giorgiego już 24 września rozpoczną walkę w mistrzostwach Europy, które odbędą się w kraju nad Wisłą.

W piątek pierwszy sprawdzian formy Polaków. Na pierwszy ogień nasi siatkarze powalczą z Francuzami. "Trójkolorowi" to obecnie jedna z najsilniejszych drużyn na świecie. Na przełomie sierpnia i września reprezentanci Francji staną do obrony tytułu mistrzów Europy. W tym roku odnieśli już jeden znaczący sukces. Okazali się najlepszą ekipą prestiżowej imprezy - Ligi Światowej 2017.

Mecz Polska - Francja na Memoriale Wagnera odbędzie się 11 sierpnia. Transmisja TV NA ŻYWO z tego spotkania zostanie przeprowadzona przez Polsat Sport. Niestety, żadne legalne źródło nie udostępni darmowego STREAM ONLINE LIVE z Memoriału Wagnera 2017. Relacja NA ŻYWO w INTERNECIE z meczu Polska - Francja na sport.se.pl. Zapraszamy!

Memoriał Wagnera 2017: Niech Konar zapłonie! [GALERIA]

Bilety na Memoriał Wagnera w Krakowie

Skład reprezentacji Polski na Memoriał Wagnera 2017

Źródło: X-NEWS
autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: