SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty siatkówka Michał Winiarski nie rozstaje się z siatkówką. Został trenerem Skry Bełchatów!

Michał Winiarski nie rozstaje się z siatkówką. Został trenerem Skry Bełchatów!

22.06.2017, godz. 19:41
 Michał Winiarski
Michał Winiarski foto: Super Express

Miłość do sportu ma niesamowitą siłę. Michał Winiarski nie potrafił rozstać się z siatkówką i niecałe dwa miesiące po ogłoszeniu sportowej emerytury ponownie planuje przyszłość w zawodzie. Tym razem "Winiar" usiądzie na ławce trenerskiej jako drugi trener - asystent szkoleniowca PGE Skry Bełchatów Roberta Piazzy.

Michał Winiarski wraca! PGE Skra Bełchatów poinformowała w czwartek, że były reprezentant Polski od nowego sezonu obejmie stanowisko drugiego trenera drużyny. Emerytowany zawodnik zostanie asystentem świeżo upieczonego szkoleniowca drużyny Roberta Piazzy.

"Winiar" zakończył karierę w kwietniu 2017 roku. Były reprezentant Polski podjął tę decyzję ze względu na problemy zdrowotne, które notorycznie przypominały mu o upływających latach. Teraz zawodnik wróci do ukochanej siatkówki, a jego wielki doświadczenie z pewnością pomoże zarówno zawodnikom, jak i pierwszemu trenerowi Skry.

Winiarski jest mistrzem i wicemistrzem świata. Wszyscy kibice pamiętają jego fenomenalne występy w wygranym przez biało-czerwonych turnieju Ligi Światowej. "Winiar" zdobył również trzy mistrzostwa Polski i mistrzostwo siatkarskiej Ligi Mistrzów.

autor: Łukasz Biernacki zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: