Bułgaria, Bułgarzy, reprezentanci Bułgarii

Autor: CYFRASPORT

MŚ siatkarzy: Bułgaria nie dała szans Meksykowi

2014-09-01 20:25

Reprezentacja Bułgarii nie miała większych problemów z pokonaniem Meksyku w meczu grupy C siatkarskich mistrzostw świata. Cwetan Sokołow i spółka wygrali 3:0 (25:16, 25:17, 25:21).

Bułgarzy od początku kontrolowali przebieg wydarzeń na parkiecie. Dwa pierwsze sety wygrali pewnie, kolejno do 16 i 17. W ostatniej partii nieco odpuścili, ale i tak przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Wygrali seta do 21 i cały mecz 3:0 (25:16, 25:17, 25:21).

MŚ siatkarzy: Udany początek Rosjan! Ograli pogromców Polaków!

Oprócz Bułgarii i Meksyku w grupie C rywalizują także Rosja, Chiny, Egipt i Kanada. Ci ostatni będą najbliższym rywalem Cwetana Sokołowa i spółki. Meksyk zagra w środę z Chinami.

Meksyk - Bułgaria 0:3 (16:25, 17:25, 21:25)

Meksyk: Vargas, Guerra, Rangel, Cordowa, Aguilera, Quinones, Rangel (libero) oraz Barajas, Herrera, Meyer, Orellana

Bułgaria: Żekow, Gotsew, Yosifow, Penczew, Sokołow, Aleksiew, Salparow (libero) oraz Gradinarow, Skrimow

KLIKNIJ: Polub Gwizdek24.pl na Facebooku i bądź na bieżąco!