SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty siatkówka MŚ U-21: Polska - Kuba NA ŻYWO w TV. Gdzie transmisja? O której godzinie finał?

MŚ U-21: Polska - Kuba NA ŻYWO w TV. Gdzie transmisja? O której godzinie finał?

02.07.2017, godz. 17:45
siatkówka, piłka do siatkówki
foto: EAST NEWS

MŚ U-21: Polska - Kuba NA ŻYWO. Gdzie transmsisja TV i STREAM ONLINE LIVE? O której godzinie mecz finałowy Polska - Kuba? Po raz pierwszy od 2003 roku reprezentacja Polski juniorów w siatkówce znalazła się na podium MŚ drużyn do lat 21. Po zwycięstwie 3:2 nad Brazylijczykami w półfinale rozgrywanego w Czechach mundialu, podopieczni trenerów Sebastiana Pawlika i Macieja Zendeła w niedzielę staną naprzeciwko Kuby w walce o tytuł. Zobacz, gdzie obejrzeć mecz Polska - Kuba.

Faworytami są Polacy. Bilans juniorskiej reprezentacji Polski siatkarzy jest imponujący. Przez niespełna 4 lata nie przegrała żadnego z 47 kolejnych meczów na arenie międzynarodowej! Młodzi polscy siatkarze po raz drugi zagrają z Kubańczykami podczas MŚ 2017. W drugiej fazie grupowej Biało-Czerwoni rozbili ekipę z gorącej wyspy 3:0, a mecz trwał zaledwie 74 minuty. W tym turnieju tylko nasze spotkanie z outsiderami z Maroko było krótsze.

Wcale to jednak nie znaczy, że w finale będzie łatwo. To będzie inny mecz, a poza tym Kubańczycy sprawili sensację, eliminując w półfinale faworyzowanych Rosjan. Właśnie sborna broniła tytułu mistrzów świata U-21. Kuba, grając na pełnym luzie, może zaskoczyć, ale Polacy są tak pewni swego, że idą po złoto jak taran.

Finałowy mecz Polska - Kuba zostanie rozegrany w niedzielę o 18.30. Transmisja w Polsacie Sport.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: