reprezentacja Finlandii, Finlandia

MŚ w siatkówce: Finlandia bez problemów ograła Koreę

2014-09-03 21:30

Reprezentacja Finalndii nie miała większych problemów z pokonaniem Korei Południowej w swoim drugim meczu siatkarskiego mundialu. Podopieczni Tuomasa Sammelvuo wygrali gładko 3:0 (25:22, 26:24, 25:15).

Finowie jedyne kłopoty w tym meczu mieli w drugim secie, którego zapisali na swoim koncie dopiero po grze na przewagi. W pierwszym ograli rywali 25:22. W ostatnim pokazali pełnię swoich umiejętności, deklasując Koreę 25:15.

MŚ w siatkówce. Polsat pod ostrzałem kibiców [KOMENTARZE]

Niespodziewanie po dwóch kolejkach Finowie maja na swoim koncie komplet zwycięstw. W poprzednim meczu ograli faworyzowanych Kubańczyków 3:2, mimo iż przegrali dwa pierwsze sety. Korea wcześniej także odniosła zwycięstwo - 3:1 nad Tunezją.

Finlandia - Korea Południowa 3:0 (25:22, 26:24, 25:15)

Finlandia: Esko, Siltala, Sivula, Kunnari, Ma. Oivanen, Lehtonen, Kerminen (libero) oraz Ojansivu, Tervaportti, Mi. Oivanen

Korea: Song, Shin, Lee, Kwak, Choi, Seo, Bu (libero) oraz Jeon, Park, Han

KLIKNIJ: Polub Gwizdek24.pl na Facebooku i bądź na bieżąco!