SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport inne sporty siatkówka Nietypowa noc poślubna Karola Kłosa. Spędził ją... ze swoim świadkiem [ZDJĘCIE]

Nietypowa noc poślubna Karola Kłosa. Spędził ją... ze swoim świadkiem [ZDJĘCIE]

17.07.2017, godz. 14:00
Karol Kłos
Karol Kłos foto: Super Express

Wszystkie fanki jednego z czołowych polskich siatkarzy mogą się czuć mocno zawiedzione. W miniony weekend Karol Kłos zmienił stan cywilny! Ożenił się ze swoją wieloletnią partnerką, a zdjęciem z uroczystości pochwalił się w mediach społecznościowych. Nietypowa była jednak noc poślubna 27-latka. Spędził ją bowiem... ze swoim świadkiem!

Karol Kłos długo będzie wspominał trzeci weekend lipca 2017 roku. To właśnie wtedy stanął na ślubnym kobiercu i ożenił się ze swoją wieloletnią partnerką Aleksandrą Dudzicką. Siatkarz wesołą nowiną pochwalił się w swoich mediach społecznościowych, gdzie wrzucał zdjęcia ze świeżo upieczoną małżonką - Przykro mi dziewczęta, jestem zajęty. PS. Wcale nie jest mi przykro - pisał 27-latek.

Przyjęcie weselne było naprawdę huczne. Na imprezie bawił się m.in. kolega Kłosa z parkietu, czyli Paweł Zatorski, który na uroczystości pojawił się z żoną Agnieszką. Jednak fotografia, którą pochwalił się pan młody w niedzielę pozwala twierdzić, że zabawa była aż zbyt szalona.

Kłos pokazał bowiem, jak spędził swoją noc poślubną. A zrobił to w dość nietypowy sposób. Obudził się bowiem obok swojego świadka! - Taka noc poślubna. Życzę wszystkim takiego świadka jak mój - napisał Kłos na Facebooku.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: