ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Autor: CYFRASPORT ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

PlusLiga: Zaksa - Skra NA ŻYWO w TV. Transmisja, STREAM ONLINE LIVE

2017-04-23 13:01

Mecz Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Skra Bełchatów NA ŻYWO w TV i INTERNECIE. PlusLiga finał Zaksa - Skra STREAM ONLINE LIVE. Po pierwszym spotkaniu kędzierzynianie są o krok od wywalczenia trofeum. Muszą tylko zdobyć dwa sety u siebie. Sprawdź, gdzie w TV i INTERNECIE oglądać NA ŻYWO mecz Zaksa - Skra.

Spotkanie Zaksa Kędzierzyn Koźle - Skra Bełchatów ma być dla pierwszej z tych ekip okazją do świętowania. W tygodniu gospodarze niedzielnej rywalizacji wygrali na wyjeździe bez straty seta i od upragnionego mistrzostwa Polski dzieli ich już tylko mały kroczek. Wystarczy, że przed własną publicznością wygrają dwa sety, a ich obecna forma wskazuje raczej, że po raz kolejny rozprawią się łatwo z bełchatowianami.

O triumfie w PlusLidze głośno mówią już także sami siatkarze z Kędzierzyna-Koźla. Dawid Konarski po rywalizacji w województwie łódzkim bardzo cieszył się z postawy swojej i kolegów. - Zrobiliśmy spory krok w stronę mistrzostwa. Musimy to jeszcze przytrzymać, choćby przez dwa sety, które nam wystarczają do tytułu. Czuję się świetnie, widać u nas radość z gry. To dzięki trenerom, którzy wiedzieli, kiedy przykręcić śrubki, żebym zachował świeżość - stwierdził "Konar".

Mecz Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Skra Bełchatów odbędzie się w niedzielę 23 kwietnia. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 20:30. Transmisja TV zostanie przeprowadzona przez Polsat Sport. Niestety, żadne legalne źródło nie udostępni darmowego STREAM ONLINE LIVE ze spotkania Zaksa - Skra.