SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty siatkówka Polscy mistrzowie świata w siatkówce wystąpią w... "Familiadzie"

Polscy mistrzowie świata w siatkówce wystąpią w... "Familiadzie"

25.04.2017, godz. 12:53
Polska, siatkówka
Polska foto: CYFRASPORT

W 2014 roku zdobyli mistrzostwo świata, a teraz mogą zostać gwiazdami telewizji. Reprezentanci Polski, którzy niespełna trzy lata temu triumfowali w siatkarskim mundialu, wystąpią bowiem w słynnym teleturnieju "Familiada"! Jak wypadną biało-czerwoni w programie prowadzonym przez Karola Strasburgera?

"Familiada" to niezwykle popularny teleturniej emitowany od lat na TVP 2 i podbijający serca polskich telewidzów. Prowadzi go Karol Strasburger, a uczestnicy muszą odpowiadać na poważne, a czasem nieco luźniejsze pytania. Co jakiś czas transmitowane są odcinki specjalne, w których udział biorą znane osobistości świata kultury, sztuki czy sportu i właśnie tak stanie się już wkrótce.

We wtorek 25 kwietnia w studiu TVP odbędzie się nagranie, w którym udział wezmą siatkarze reprezentacji Polski, mistrzowie świata z 2014 roku. Niespełna trzy lata temu na ich szyjach zawisły złote medale mundialu, a teraz staną przed szansą zabłyśnięcia na ekranach telewizorów. Ich rywalami w teleturnieju będą artyści operowi. Emisja odcinka zaplanowana jest na 3 maja bieżącego roku.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: