SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty siatkówka Polska - Brazylia NA ŻYWO. Liga Światowa LIVE. Transmisja w TV i STREAM ONLINE

Polska - Brazylia NA ŻYWO. Liga Światowa LIVE. Transmisja w TV i STREAM ONLINE

10.06.2017, godz. 12:34
Reprezentacja Polski - siatkówka
Reprezentacja Polski - siatkówka foto: EAST NEWS

Polska - Brazylia NA ŻYWO. Liga Światowa LIVE. Mecz Polska - Brazylia ONLINE w Internecie. Liga Światowa STREAM ZA DARMO i transmisja w TV. Czy biało-czerwoni drugi raz pokrzyżują szyki Brazylijczykom? W Pesaro nasi siatkarze ograli "Canarinhos" 3:2. Jak będzie w Warnie? Gdzie transmisja TV z hitu Ligi Światowej siatkarzy? Gdzie obejrzeć mecz Polska - Brazylia?

Polska - Brazylia NA ŻYWO. Liga Światowa LIVE. Mecz Polska - Brazylia ONLINE w Internecie. Liga Światowa STREAM ZA DARMO i transmisja w TV. To ma być hit weekendu. Szlagier. Wizytówka tegorocznej edycji Ligi Światowej. FIVB właśnie starciem Polaków i Brazylijczyków postanowiła zareklamować wydarzenia najbliższych dni.

We Włoszech naszym poszło znakomicie. Ograliśmy Kanarki koncertowo. 25:20, 20:25, 19:25, 25:22, 15:8. Znakomicie spisał się Dawid Konarski - on, a także Evandro Guerry to najlepiej punktujący zawodnicy LŚ - a pod siatką prawdziwą batalię stoczył Fabian Drzyzga z Bruno Rezende. Niestety, obok nich nie zobaczymy kolejnego artysty. Kapitana polskiej kadry. Michał Kubiak doznał kontuzji stawu skokowego. To nie jedyna zła informacja dla zespołu Ferdinando De Giorgiego.

Biało-czerwoni turniej w Warnie rozpoczęli źle. W spotkaniu z gospodarzami prowadzili już 2:1 w setach, by ostatecznie przegrać 2:3. "Canarinhos" tymczasem, zgodnie z zapowiedziami samych zawodników z Ameryki Południowej, rozkręcają się z każdym meczem. W piątek pokonali Kanadyjczyków 3:1.

Polska - Brazylia NA ŻYWO. Liga Światowa LIVE. Transmisja TV

Mecz Polska - Brazylia rozpocznie się w sobotę o godzinie 15:30. Transmisja z wydarzenia na antenie Polsat Sport.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: